Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon megbántotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon megbántottam azzal a pasimat hogy kétségbe vontam a szerelmét?

Figyelt kérdés

Elég féltékeny vagyok a két exére mert mesélte egyszer hogy mindkettőjükbe nagyon szerelmes volt és pár hete teszteltem és megkérdeztem tőle hogy szerelmes-e belém, erre azt mondta hogy szeret. Ergo nem a kérdésre válaszolt.

Ráadásul van egy káros szenvedélye, mariskázik néha :@, és bevallottam neki hogy mikor összejöttünk amiatt nem vittem el a szüleim házassági évfordulójára. És ez nem esett neki jól.

Amúgy nagyon jó fiú, vicces, kedves aranyos. És nagyon sok mindenben hasonlítunk. Mégis nagyon sok mindenen aggódok (ilyen vagyok) és úgy érzem hogy elriasztom ezzel.

Mit csináljak?


2016. febr. 28. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Te hülye vagy?
2016. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mióta vagy vele? Az elején szeret az ember utána lesz egyre szerelmesebb.

Mellesleg neked mi közöd van az exeihez? Te senkibe sem voltál soha szerelmes?

Füvet szív és vele vagy? Nem vagy épeszű már bocsi. Nekem nem kellene egy ilyen ember az tuti.

2016. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2#, mert tudatlan, általánosító s nem gondolkodom vagy.

"Szerintetek nagyon megbántottam azzal a pasimat hogy kétségbe vontam a szerelmét?"

Ha szeret s kimutatja de ezt nem látod, eléggé.. hát nagyon nem kellemes tud lenni...

Ha nem kérdésre válaszolj, mond meg neki s kérd meg kérdésre válaszoljon.

"Mariska" olyan értelembe káros s csak túl sok használatkor, miről emberek nem is tudnak. S átlag embernek nincsenek megfelelő génjei, ergo szinte nekik nincs is mit károsítani( ez komplex).

"És ez nem esett neki jól."

Elég oktalanul... Gondolom szüleid is 2#hoz hasonlók. Elégé egyértelmű, kommunikációképtelenségnél csak minden nemű érintkezést kell csökkenteni.

Aggódással kétlem elriasztod, bár sok barmot zavar, nem tudom ő mennyire gondolkodó és vagy tudatos és vagy tapasztalt, de ha aggódást mint negatívok gerjesztése nélküli lehetőség felsorakoztatást nézzük, CSAK akkor riasztó, ha e mellett nincsenek pozitív oldalról lehetőségek megvizsgálása. Ezt már pesszimizmusnak nézzük, mert pozitívok X mértékű elhanyagolása miatt hamisan nagyobb esélyt látunk negatívra.

"Mit csináljak?"

Figyeld meg( elvégre szerelmed), milyen ember ő hogyan fejezi ki szeretetét. Megkérdezni megkérdezheted, mértéket kérhetsz tőle( hisz tudni szeretnéd egy darabját), de egy kérdőre vonás, amikor ember bárminél is sokkal többet akárhányszor megtenne valakiért...., eléggé kiábrándító, kedvromboló.

Ha megfigyelted, nagyjából láthatod szeretetkifejezési fajtáját s jövőben ezt nézve alkothatsz nagyjából mértéket szeretetéről.

2016. febr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 es vagyok.

Te #3 as nagyon okosnak véled magad? Egy épkézláb mondatod nincs. Te nagyon nagy spíler vagy. Ugye? Tanulj meg értelmes mondatokat leírni.

Képzeld el,engem igen is zavarna ha a párom füvet szívna.

Le kell ülni és átbeszélni a dolgokat,de az exekhez senkinek semmi köze.

2016. febr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!