Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Anyának" kezd szólítani....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Anyának" kezd szólítani. Utálom. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

A barátom először csak a poén miatt elkezdett Anyának szólítani. Nincs gyerekünk. Még ha lesz is akkor sem szeretném. Most hogy mondom neki, hogy légyszi ne hívjon így nem nem szeretem azért is ezzel ugrat.

Hogy állítsam le? Ki nem állhatom az ilyen becézést. Van anyja akit így hívhat. Én ha bele halnék sem mondanám neki hogy apa mert nekem van apám és ő nem lesz az soha.


Lehet túl reagálom, de még az eset előtt is utáltam az ilyen vagy ehhez hasonló becézéseket. Komolyan ha rákezd legszívesebben otthagynám a francba. (nem szakítás)


Köszi: 20/L



2016. febr. 29. 13:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen igazad van! 20 éves házasok vagyunk, kamasz gyerekkel, de soha nem szólítottam Apának, Ő sem engem Anyának. Utálom én is ezt a fajta "becézést".

Mond meg neki konkrétan, hogy irritál a dolog, fejezze be, vagy "repülj páva" lesz... :)

2016. febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%
Anyukám és egyéb megszólítások minden kontextusban nagyon megalázóak egy fiatal lány, nő számára.
2016. febr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszi, nem értem miért vette át ezt a mostani divatot, hogy már gyerektelenek is így szólítják a párjukat....
2016. febr. 29. 13:45
 4/30 anonim ***** válasza:
25%

"ne hívjon így nem nem szeretem"

Nem adtál okot. Ha megkéred, ne hívjon így, egyértelmű, nem szeretnéd. Így 0 súlya van. Nem szeretnéd mint 10 centis sugarú fél centi mély pocsolyát lábad elé, vagy nem szeretnéd mint 20 szadista gyilkost minden családtagodnak?

Ez nem egy ok. Ne csináld mert okozat. ??

Ne csináld mert indok.

Ha 1X-3X elmondod neki, nem lesz semmi. Ne csináld mert okozat. Ez 0.

Leülsz s elkezdesz kommunikálni mintha tényleg szerelmi kapcsolatba lennétek s INDOKOT adsz neki. S ez már félig megszokott lehet nála. Neveld le s segíts neki lenevelni magát erről. Akarat s gyakorlás. Ha nincs ok, nincs akarat.

2016. febr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
39%

2-es vagyok: amúgy meg a surmó és főleg lenéző pasik szoktál így szólítani néha a nőket. A 90-es években nagyobb divatja volt.

Nőktől is hallottam már, amikor egy bizony helyzetet nem lát tisztán egy náluk fiatalabb hölgy és így kezdik a magyarázatot: "Hát anyukám ...". Itt egy kicsit naívnak néznek, de a különbség az, hogy segíteni akarnak magyarázattal.

2016. febr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Én is utálnám,ha így szólítanának :P Meg van ahol asszonynak is nevezik a nőt pff.Hát hol élünk..Aztán meg jönnek az ilyen dumák,hogy "asszony kész van már az ebéd hogy verjem a szádba" :D
2016. febr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem hagyod ott a francba? (Szakitás!) Ha ennyit nem tesz meg a kedvedért? Sokkal fontosabb neki a "poén". Bár ha valakinek ennyi a poén akkor az már válook!
2016. febr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát, köszi. Remélem az asszonyozásra meg a mamóca és társaira nem szokik rá. Elég lesz erről is leszoktatni valahogy. De az idegesít ha mondom neki, hogy zavar annál inkább.....
2016. febr. 29. 13:58
 9/30 anonim ***** válasza:
40%
köszi az ötletet, mától így hívom majd a barátnőm
2016. febr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak nagyon ritkán hívjuk egymást Mamának, Papának, de annak van egy előzménye.. :D


Hogy állítsd le? Mondd meg neki, hogy hagyja abba, te nem vagy az anyja. Ha nem érti meg, akkor hagyd faképnél..ha ezek után se érti meg, akkor szakítással fenyegetőznék..ha még ez se segít, akkor szakítanék.

2016. febr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!