Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Anyának" kezd szólítani....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Anyának" kezd szólítani. Utálom. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

A barátom először csak a poén miatt elkezdett Anyának szólítani. Nincs gyerekünk. Még ha lesz is akkor sem szeretném. Most hogy mondom neki, hogy légyszi ne hívjon így nem nem szeretem azért is ezzel ugrat.

Hogy állítsam le? Ki nem állhatom az ilyen becézést. Van anyja akit így hívhat. Én ha bele halnék sem mondanám neki hogy apa mert nekem van apám és ő nem lesz az soha.


Lehet túl reagálom, de még az eset előtt is utáltam az ilyen vagy ehhez hasonló becézéseket. Komolyan ha rákezd legszívesebben otthagynám a francba. (nem szakítás)


Köszi: 20/L



2016. febr. 29. 13:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
Na ezért van az, hogy senkit nem hívok sehogy, csak E/2-ben beszélek hozzá akkor tudja, hogy hozzá pofázok, de senkit nem merek hívni sehogy... Utálom, hogy kell valami megszólítás, elég kínos ezt mindenféle bénasággal megkerülni félelemből, de ez van.
2016. febr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
#11 És keresztneve nincs a másiknak?!
2016. febr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
51%

#12


Az nem gáz egy idő után? :D "János, nem láttad a kutyámat?" "Magdolna, nincs kedved beugrani a hobbiszobába?"


Mondjuk én utálom a saját nevem, ezért másoknál se szívesen használom.

2016. febr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell Jánosnak meg Magdolnának szólítani. Elég Jancsi meg Magdi az komfortosabb nem :D
2016. febr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne gáz? Egyébként ha Jánosnak hívja mindenki, akkor hívd te is úgy.. Ha Janinak, akkor meg úgy. Hogy miért? Mert ez a neve...


Viktória a nevem, egyébként pedig mindenki Vikinek hív már kiskorom óta. A párom is így hív. Nem érzem gáznak..

Neki nem az a beceneve, ami a keresztneve, de mivel mindenki így hívja, én is ezzel a névvel ismertem meg, ezért itthon is így hívom.


Szóval a Cicám, Drágám, Szívem, Kincsem és egyéb becézéseken kívül lehet normális nevet is használni, mint a Viki, Jani, Magdi, attól függően, hogy ki mit használ.

2016. febr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk volt már rá precedens, hogy én is "anyának" hívtam a párom, de az azért volt ,mert teljesen úgy viselkedett.

Nagyon ritkán szoktuk egymást a keresztnevünkön szólítani, inkább "kedvesem,édesem.....bár a párom néha még le is szokott "Uramozni"....az elég vicces. :)

Mond el neki, hogy mennyire zavar ez Téged az Ő szájából és kérjed meg hogy ezt ne csinálja többet.

38F

2016. febr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi 21 évesen lettünk szülők és az apuska-anyuska valahogy becsempésződött a megszólítások közé, de így kívülről szemlélve a dolgot elég hátborzongató lehet, elismerem :)
2016. febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy dolog ami zavar , szólok érte és csak azért is csinálja, nekem az ott szakítóok lenne. Nem vagyok a haverja hogy gyökérkedjen velem, az meg nem egészséges ha valami az egyiknek vicces, a másikat meg irritálja. Volt már ilyen kapcsolatom, ha Mégegyszer ilyenbe futok bele, az hamar repülni fog.
2016. febr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Köszi, azért megnyugtató, hogy mások szerint se teljesen normális az ilyen viselkedés.

Remélem, felfogja, mert más probléma szerencsére nincs. Csak már ilyen fiatalon ilyen öreges szokást nem akarok felvenni. (őszintén később sem )

2016. febr. 29. 14:37
 20/30 anonim ***** válasza:
75%
Utálom, rühellem, ki nem állhatom az értetlen embereket. Első néhány alkalommal még vicces is lehet, főleg ha az anyáskodó viselkedéseddel alátámasztod, kiprovokálod, de ha minden alkalommal ezt mondja, és a figyelmeztetéseid ellenére is folytatja a "becézgetést", akkor ijessz rá valamivel, törj ki, ugasd le. Most nyíljon ki a csipád, most hisztizz egy nagyot, ilyenkor, amikor jogos a hiszti, de ne akkor, amikor tökre nincs alapja és napokig bevágjátok a durcit a semmiért.
2016. febr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!