Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolok rá minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá minden egyes nap?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok a párommal, az nem igazán a règi a kapcsolatunk. Vannak azért még érzéseim, de hajlamosak enyhülni. Egyszóval nem a régi, mégsem tudom elengedni a párom. 2x megcsaltam már őt, de semmit sem jelentett. (csak az egyikről tud, tudom hogy szemétség volt!) Az utóbbi időben viszont 2 hónapig külön voltunk. Ez idő alatt beleszerettem valakibe, aki nagyon fontos lett. Jó volt a szex és minden ami vele volt. Közben nem is nagyon gondoltam a páromra, nem éreztem büntudatot sem miatta, ugy ereztem tul vagyok. Viszont most ismét a règi párommal vagyok, mert kötödök hozzá. Eleinte örültem megint vele lenni, minden jo(bb) volt mint regebben. Azonban 2 hete ujra azt érzem hogy még rosszabb vele mint règen. Nincs olyan nap hogy a lány akibe beleszerettem ne jutna eszembe. Egész nap gondolok rà, màr idegesítően sokat. Az idő múlásával egyre gyakrabban, és többet. Hiányzik és lehet hogy rosszul döntöttem. Ti tapasztaltatok már hasonlót? Kit szeretek? Mit tegyek? Enyhül valaha ez a hiány és hogy ne gondoljak rá? 26\F

2016. febr. 29. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#3 - te beszélsz Attis...?


Kérdező - jó nagy balfék vagy. Ezt elqrtad! Nem kicsit, nagyon!

És még hogy rá fogsz faragni mikor ez a csaj is kihajít a retekbe - jogosan.

2016. febr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

nem tudom. Szerintem szeretem

a párom is és a másik lányt is...

2016. febr. 29. 20:43
 13/13 anonim ***** válasza:

11#

Igen, miért ne beszélhetnék?


5#

Mutasd már milyen kérdésben "sírtam"!


Amúgy zsák a foltját, összeilletek a kérdezővel. Remélem boldog életetek lesz egymás mellett!

2016. febr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!