Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a párom az exéhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a párom az exéhez húz! Hogyan kezeljem ezt a helyzetet hiszti nélkül?

Figyelt kérdés
A nő, 6 évvel idősebb nála, gyereke van, egyszerűen nem illettek össze! Most elkezdett nyomozni utánam, és mint kiderült, munkájukból kifolyólag rendszeresen találkoznak a párommal, amit velem nem közölt! A képeit a pasim kedvelgeti, teljesen olyan érzésem van, hogy hülyére vesz! Az első gondolatom az volt, hogy számonkérem, de ha belegondolok ezek még csak megérzések! Hogyan cselekszik egy igazi nő ilyen helyzetben? Köszi

2016. márc. 1. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy együtt laktok-e a pároddal vagy sem, de ez a helyzet megalázó. Akárhogy is csűröd-csavarod, ugyanaz lesz a megoldás, amit te is tudsz. Minél hamarabb csinálod, annál kevesebbet fogsz szenvedni.

Amúgy legtöbbször az exek általi felkeresés csupán anyagi okokból van, párod a nagy puding férfi létére, hogy erről fogalma sincs és nem becsül meg téged.

2016. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is találkozni szoktam az exemmel, mivel szintén munkából kifolyólag ez elkerülhetetlen. És mindketten párkapcsolatban vagyunk, én ezt a párommal meg is beszéltem, és nincs vita, meg sértődés belőle. BIZALOM viszont van!!! Néha megiszunk együtt egy kávét, de soha nem lesz köztünk semmi, mert szeretem a párom.
2016. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a helyzet, hogy ő nem vázolta nekem, hogy találkozni szoktak, csak mikor először rákérdeztem, hogy igaz-e, hogy nyomoz utánam a nő! Ha közli megértem, de így úgy érzem sumákol
2016. márc. 1. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Az érzésed, úgy hiszem nem csal...

Szerintem csak egyféleképpen maradhatsz igazi nő: nem szaladsz olyan kocsi után, ami nem vesz fel.

2016. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Több, mint gyanús...

Mit mondott a párod, amikor kérdeztél, hogy igaz-e? És az kiderült-e, hogy miért nyomoz a nő? Mit mondott, miért titkolta eddig? Adott valami más infót is? A párod hogyan viselkedett beszélgetés közben? És azóta? Őszintének tűnik, vagy titkolózik? Ezek alapján már billen a mérleg nyelve valamerre...

2016. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő nem érzi úgy,hogy furcsa ez a helyzet, szerinte nincs ebben semmi! Ugy derult ki, hogy talalkozik a nővel, hogy meséltem neki, hogy nyomozgat utánam! Erre az volt a reakciója teljes nyugalommal, hogy majd rákérdez a csajnál, hogy miért
2016. márc. 5. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Na és mi a válasz a "miért"-re?


Érdekelne a többi kérdésemre is a válasz, #5 voltam.

2016. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!