Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Katonaság, merevedési gondok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katonaság, merevedési gondok, mit tegyunk, ha nem megy neki?

Figyelt kérdés

Parommal egy eve vagyunk egyutt. Szeretjuk egymast, minden rendben van kozottunk, a szexet kiveve. Az elrjen minden jo volt, remek egyuttleteink voltak, gyakran. Aztan hopp, ez igy megszakadt. Mindig o kezdemenyezett, en nehany korabbi csalodas miatt nem igazan tudok.

Anno rakerdeztem, miert van ez, miert "hagyta abba".

Azt mondta, a psziches oka van, a katonasag sokfelekeppen hatassal van az eletere, egyszeruen nen megy, de majd megint jobb lesz.


Telt mult az ido, es elkovettuk azt a hibat, hogy nem beszetunk errol. A minap viszont megint szobakerult. Azt mondta, o nagyon szeret engem, es megviseli, hogy egyutt elunk, es o nem tudja testileg kifejezni az ertelmeit irantam. Akarja, de egyszeruen nem megy, ez az eddigi kapccsolataiban is elofordult mar. Felvetettuk az otletet, hogy orvoshoz megy. De en is inkabb termeszetes megoldast keresnek...

Ferfiak, vagy holgyek akik mar voltak hasonlo helyzetben. . esetleg otlet, tanacs, hogy mit tegyunk?


2016. márc. 1. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet már nem kíván nőként,hanem anyaként néz csak rád.Sajnos van ilyen is,nem is egy.És emiatt nem benned van a hiba.
2016. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

'1 éve vagyunk együtt, sokáig működött, terhes vagyok...' Csak én látom itt az ellentmondást? 1 év az semmi és ez alatt az idő alatt már elromlott a szexuális élet és egy gyereket is összehoztatok... Szerintem kicsit elhamarkodtátok a dolgokat.

Amúgy meg az is baromság, hogy "testileg nem tudja kifejezni az érzelmeit". Van keze, szája, létezik vibrátor, stb, nem? Gondolom az eszébe sem jut...

2016. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja igazad van utolsó! Ez elkerülte nekem is a figyelmem. Szóval kb. 3 hónapnyi együttélés után vállaltak gyereket. Azért ennyi idő alatt még a kollégáimat sem ismerném meg rendesen egy új munkahelyen.
2016. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!