Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dodge kérdése:

Mi baja lehet a páromnak?

Figyelt kérdés

Párom körülbelül 3-4 hónapja egyik napról a másikra teljesen megváltozott. Egyik pillanatban kedves a másikban mindenen kiakad és vitatkozik. Olyan mintha nem lenne önmaga. És semmiféle megbánást vagy bűntudatot nem érez, olyan mintha fel se fogná hogy amiket tesz azok jók-e vagy rosszak?

Sajnos már arra gondolok, hogy valami komoly betegsége lehet amitől ilyenné vált. Valaki élt át hasonlót? Mit kéne tennem vigyem el orvoshoz, és ha igen milyen orvoshoz.



2016. márc. 2. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
elmúlt a szerelem új partner...
2016. márc. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kedves pillanatában elkapnám a helyedben, hogy mostanában sokat veszekedtek, tudod, hogy miattad is (akkor is, ha nem), ez nagyon bánt téged, szeretnél javítani, csak ahhoz tudnod kell, hogy őt mi bántja. Talán ha úgy érzi, hogy nem miatta van az egész, akkor megnyílik picit.

Ki kéne derítened, hogy van-e valami, amiről nem tudsz. Nem csak megcsalás, hanem bármi egyéb gond, stresszforrás. Én is ilyen voltam, amikor a munkahelyem hirtelen nagyon stresszes lett. Olyan házisárkány voltam pár hónapig, hogy szegény barátom csak pislogott. 24 vagyok és nem klimaxolok, mint ahogy valaki "kedvesen" megjegyezte... Miután kizártad, hogy valamit nem mond el neked, el lehet gondolkozni a mindenféle depressziókon, amit itt írnak, de azokban az a trükkös, hogy amíg a párod nincs tisztában azzal, hogy baj van vele és meg akar gyógyulni, addig hiába támogatod, mert nem fogadja el a segítséget. Amúgy is kényes határterület ez. Mindenkinek van az életében rossz időszak, amikor egy gyanakvóbb doki rásüthetne valami ilyet. Én nem rángatnám azonnal orvoshoz, inkább mesélnék róla pár orvos ismerősnek, vagy a háziorvosomnak, hátha megerősítik, vagy elvetik az aggodalmad. Addig is próbálj nyugodt maradni és támogató, hátha kiderül valami, mert ordítozással még semmit sem oldottak meg.

2016. márc. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
1.nem szeret és ìgy akar okot adni rá hogy nem müködik a kapcsolat .
2016. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!