Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legnagyobb hibája amit elkövetett egy párkapcsolatában?

Figyelt kérdés

Egy kis mérlegelés, önismeret.

Válaszaitokhoz kérlek írhatjátok oda korotokat és, hogy melyik nemet képviselitek!



2016. márc. 2. 22:32
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
az hogy össze jöttem a haverom volt csajával 23/f
2016. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Melyikben? :D

A legnagyobb? Hogy hittem neki, amikor nem kellett volna. Amikor meg tényleg hinnem kellett volna benne, akkor meg nem tettem.(Nem megcsalás ügy)

Alapvetően egy nagyon alkalmazkodó ember vagyok, amíg érzem a korrektséget a másik részéről. Ha gyökérkednek velem, keserűt b asznak általában.

2016. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Elárulná egyébként valaki, hogy mi a bánatnak pontozzátok a válaszokat úgy egyáltalán ? Nem akarok ezért új kérdést kiírni.


Én konlrtan lusta vagyok megnyomni a gombot, pláne hogy semmi értelme, az fiókok nagy rész úgyis forgótőke az oldal szempontjából. Szerintem mindenki tudja, hogy mire gondolok.


Aztán a másik dolog, hogy mennyivel okosabb egy 90%os egy 20%osnál ? ;) Ugyan már.

2016. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
jobban szerettem mint amennyire ő engem.
2016. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

#13

Szerintem nincs okos a sértődésre.

Olvasgatom az oldalt, az elmúlt 3-4 egyetlen értékelhető választ sem adtál csak oda nem illő, a kérdéshez nem is köthető baromságokat irkálsz össze-vissza.

2016. márc. 2. 22:56
 16/37 A kérdező kommentje:
*okod
2016. márc. 2. 22:56
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hibám a kioktatás volt és nem bírtam leszokni róla.Folyton úgy éreztem,hogy jogosan teszem,de ezzel csak elástam magam.Az mindegy,hogy jogos volt vagy sem.
2016. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Várjál, itt szó sincs sértődésről, komolyan kérdeztem.


Mi értelme van a pont rendszernek ? Miért csak a válaszokat lehet pontozni, lehet inkább a kérdéseket kellene, vagy is-is, bár szerintem teljesen felesleges. Sokszor a "rendes" válaszok is akkora baromságok hogy a falnak megyek tőle.

2016. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

A kérdés pontozás már régóta felvetett téma, nem tudom, hogy az oldal programozó miért nem rakták még bele ezt a funkciót.

Talán nem találják annyira hasznosnak, hogy foglalkozzanak vele.

2016. márc. 2. 23:04
 20/37 ~OnLány~ ***** válasza:

18. Itt nem a válaszokat nem viselik el,hanem a válaszadókat. :)

Ha valaki antimpatikus,le kell szavazni,ennyi.

2016. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!