Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legnagyobb hibája amit elkövetett egy párkapcsolatában?

Figyelt kérdés

Egy kis mérlegelés, önismeret.

Válaszaitokhoz kérlek írhatjátok oda korotokat és, hogy melyik nemet képviselitek!



2016. márc. 2. 22:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Hm. Nem igazán tudok semmi ilyet mondani. Talán azt mondanám, hogy mivel számomra ő volt az első férfi...és 1 hónap után rögtön össze is költöztünk...így volt egy általam idealizált kép arról, hogy hogyan is kellene udvarolnia a páromnak. Ő meg aztán egyáltalán nem úgy képzelte a dolgokat...sőt, ő az a típus, aki szinte egyáltalán nem udvarol, nem bókol soha. Emiatt sokszor azt éreztem, nem is szeret...és sokszor cirkuszoltam emiatt. Ma már egészen másként látom a dolgokat...hisz akkor még csak 19 voltam..és mondom, rögtön az első pasinál már gyors költözés is lett. Ami azóta is megmaradt. Sőt, el is vett feleségül. Tehát a kezdeti csiszólódás nehézségeit sikeresen átvészeltük. :D 31/nő
2016. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Megcsalt én meg látszólag megbocsátottam de a háta mögött az összes legjobb barátjával megcsaltam (szám szerint 5-tel), vagyis az összes barátját elvesztette, nem eggyel verekedett is miatta ,tök depressziós volt meg összetört. Ez már kb. 10 éve volt,15-16 éves voltam és azóta is szégyenlem,hogy ilyen voltam, de hát ez van, ezt csináltam, akkor úgy gondoltam rendben van a dolog, nagyon bosszúálló voltam.

N/ 25

2016. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem hiba, de tanulság: Egy pasi sem fog beléd szeretni, csak meg jól megd-god. Csak a jó szex miatt senki nem fog jobban szeretni vagy megbecsülni, ne keverjük össze a vonzalmat a szeretettel.


24L

2016. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Én sajnos hajlamos vagyok arra, hogy azt higgyem, a másiknak annyira KELL ismernie, hogy azonnal tudja, miért és mikor bántott meg, és hogy mivel. Közben meg a másiknak ez nem mindig egyértelmű, mert nem mindig hallja belülről, hogy milyen hangsúllyal mondta, máshogy szocializálódott, mást tart sértőnek... de ezen igyekszem változtatni.


Azon is, hogy gyakran konfliktuskerülés miatt nem mondom meg, ha megbántottak, aztán ha egyszer felgyülemlik bennem, akkor robbanok.


26N

2016. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nem szakítottam az exvőlegényemmel, pedig úgy éreztem, hogy meg kellene tennem. Hagytam, hogy kikönyörögje a folytatást. Ez hiba volt. Akkor kellett volna erősebben ragaszkodni a döntésemhez és szakítani amikor először úgy éreztem, hogy csak teher a kapcsolat, és nem vagyok vele boldog.

Később persze már végleg szakítottam, de addigra már csúnyán elfajultak a dolgok. Ezt megelőzhettem volna. Akkor 20 éves voltam, alig volt tapasztalatom párkapcsolatok terén...


30/N

2016. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint most.Mindig a szívemre hallgatok nem az agyamra :(

Elméletben már tudom,hogy nincs sok értelme folytatni,de azért még húzom tovább.Pedig sokszor megfogadtam már,hogy nem maradok a rosszban benne.

2016. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Elég csúnyán viselkedtem vele. És mikor elveszítettem, akkor jöttem rá, hogy mit veszítettem :(

Ő volt az egyetlen, aki megbecsült.

2016. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!