Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja? Nemrég jöttem össze egy pasival akivel egy társkereső oldalon ismerkedtem meg. Kb 2 hónapja ismerjük egymást, személyesen is találkoztunk már nem is egyszer. A többi lent.

Figyelt kérdés

Tiztáztam vele hogy èn csak is kizárólag komoly kapcsolatot szeretnèk az egy èjszakás kaland nàlam tabu, ő erre azt mondta hogy ő is komolyan gondolja.

Èn 20 vagyok ès van egy 2 èves kisfiam amit ő elfogad ès imàdja a gyerkőcöket. Ő 29. Ès kb 1 hete jàrunk.. A kicsivel is nagyon jól el van... Minden nap dumàlunk, ha nem írok sokáig akkor nem szàmon kèr hanem meg kèrdezi minden rendben vane... Nagyon jól elvagyunk szinte mindenről tudunk dumálni ès a kicsitről is úgy beszèl nèha mintha a miènk lenne ès nem csak az enyèm... De mèg mindig feljár a tàrskereső oldalra ès nèzelődik.. El jár hètvègente bulizni (amivel vègülis nincs bajom mert valahogy ki kell kapcsolódnia). Szerintetek tènyleg komolyan gondolja vagy csak meg akar fektetni?



2016. márc. 2. 23:07
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Fel is szokott meni... Kb minden nap. Onnan tudom hogy egyik baràtnőm is regisztràlva van ès ahogy keresgèlt làtta hogy fent van mèg... Nèha meg èn is megnèzem a baràtnőm profilljàból hogy fente van...
2016. márc. 3. 11:14
 22/32 A kérdező kommentje:
Èn màr tőröltem az adatlapom mert úgy gondoltam hogy ha màr van valakim akkor felesleges
2016. márc. 3. 11:16
 23/32 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy bele akadtál egy igazi pina válaszba. Csak óvatosan.
2016. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szexet akar és ezért mindenre képes, még azt is eljátssza, h milyen jó fej apuka lenne belőle. Közben meg lehet, a háta közepére se kívánja más gyerekét. Ha megleszel neki, eltűnik.


Húzd az időt, ha marad, kellesz neki.

2016. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de teljesen rosszul kezelted ezt az egészet. Meg kellett volna várnod, hogy kialakuljon valami köztetek. Pl , hogy nem hagy-e ott a pasi 1-2 szex után, és csak utána megismertetni vele a gyereket.


Hogy a pasi csak szexet akar, képtelenség előre leszűrni, vannak pasik akik simán elmennének akár színésznek is. Jól meg tudják magukat játszani. Én egy ilyennel vesztettem el a szüzességemet sajnos. Azért remélem minden rendben lesz.

2016. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) de ilyenkor mègis meddig kellene húznom hogy biztosra menjek? Mert azèrt az sem mindegy...
2016. márc. 3. 20:39
 27/32 anonim ***** válasza:

Mindenképp szex után fog kiderülni mit is akart tulajdonképpen. Anno exemmel 4 hónapig jártunk, aztán miután lefeküdtünk ki is dobott. Ő akkor mondta, hogy volt akivel 1 évig volt együtt, és az első szex után ugyanúgy kidobta.


Szerintem ha lefeküdtetek, és még fél évig veled van, esélyes, hogy érzései is vannak.

2016. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. márc. 3. 22:15
 29/32 A kérdező kommentje:
Na sziasztok. Már letörölte magàt az oldalról ès ki rakta hogy kapcsolatban van, nèhàny baràtjànak is bemutatott... Szerintetek ez már azèrt jelenthet valamit?
2016. márc. 8. 11:16
 30/32 anonim ***** válasza:
Igen, ebből már lehet valami.
2016. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!