Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szolnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok, ha a párotok ezt mondaná nektek:"Nem tartozok neked elszámolással"?

Figyelt kérdés
Kiakadnátok ilyenen?Vagy szerintetek ebbe nincs semmi?Veletek előszokott ilyen fordulni?
2016. márc. 4. 01:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Nem hiszem, hogy lenne oka ezt mondani, mert tudja nagyon jól, hogy nem tartozik nekem elszámolással. Ha kérdezgetem is csak úgy, kíváncsiságból, akkor bizonyos témáknál hozzá is szoktam tenni, hogy ne faggatásként fogja fel, csak akkor meséljen, ha van kedve.
2016. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tartozik nekem elszámolással, akkor én se neki. Kvázi nem tartozunk egymáshoz, csak múlatjuk egymással az időt.
2016. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#12: tévedsz. A mi kapcsolatunk nagyszerűen működik úgy, hogy nem tartozunk egymásnak elszámolással. Úgy oldjuk meg, hogy megelőzzük az olyan helyzeteker, amikor elszámolást kéne várni a másiktól. Bízunk egymásban, nem rejtegetünk semmit, de nem is "ellenőrizzük" a másikat.
2016. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#13 Örülök, hogy a ti kapcsolatotok nagyszerűen működik és fel sem merül semmi kétes dolog, de én csak a feltett kérdésre válaszoltam. "Ti mit szólnátok, ha a párotok ezt mondaná nektek..."
2016. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát ez nálam attól is függne, miről van szó. Akkor megérteném pl., ha külön kasszán vagyunk, a saját megbeszélt részét befizette, én meg elkezdenék azon hisztizni, hogy a fennmaradóból miért vett ezt meg azt, meg mit vett egyáltalán.


De pl. ha pl. olyan szitu lenne, hogy elmegy otthonról úgy, hogy nem szól, több órára, és utána parasztkodna így, ha rákérdezek, hol volt, az már neccesebb.

2016. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#14: értem, köszi. Arra próbáltam csak utalni, hogy a kapcsolatban nem feltétlenül szükséges, hogy számonkérjünk bármit a másikon.
2016. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezt általában akkor szokták mondani az emberek, ha már elkövettek valamit. Mondjuk félreqrtak, vagy készülnek rá.
2016. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én se tartozok neki elszámolással, nem lepne meg különösebben.

Mivel nem kérünk egymáson számon dolgokat, nem is szokott lenni ilyen helyzet, hogy ezt külön hangoztatni kelljen.

2016. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kiakadnék. Egyrészről mert így kimondva bunkóság, másrészről mert nem igaz: a kapcsolat egy pontja után már az ember igenis tartozik a másik felé.


Nálunk komoly vita volt a munkájából, tekintve hogy életveszélyes volt, és még csak nem is hivatás, hanem sima szakmunka. A főnök azon spórolt, amin tudott, főleg a munkavédelmen. Én meg kijelentettem, hogy nem fogok gyereket vállalni vele addig, amíg nem talál egy biztonságosabb munkahelyet.

Oké, önálló felnőtt ember szuverén döntésekkel, de azért egy ponton túl már az ember nem gondolhat csak saját magára.

2016. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!