Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csylla92 kérdése:

Kinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Ez a harmadik párom aki azt mondja nekem, hogy miért nem járok gazdagabb pasival, vagy miért nem járok jobb pasikkal, vannak jobb pasik csak azok nem akarnak tőlem semmit sem :( a párommal már 7 hónapja hogy együtt vagyunk, és hétvégénként olyan lusta nem visz el sehova sem( igaz melózik nettó 120e).Félti a pénzt rám költeni vagy mi? És elvinni valahova is? Szerintem irigykedni ahogy én élek,nem én akartam így élni ha nem a szüleim adták ezt az egész életet( örülök is neki, de párkapcsolatom így 0 lesz ). Ki volt már ilyen helyzetben?
2016. márc. 4. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A soha véget nem érő történet...
2016. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 curáku ***** válasza:
3..2..1..
2016. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez most a pénzről szól, vagy a lustaságról?
2016. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahogy a nők nem szokták szeretni azt, ha leminősítik őket egy kapcsolatban, így a férfiak sem szokták szeretni, ha el van várva tőlük valami ami inkább "munkának" hangzik.


Most a "miért nem visz el sehová" kérdésre gondolok. Miért kellene vinni téged vagy úgy a nőket, együtt nem tudtok menni, közös elhatározással?

Én inkább azt kérdezem, miért nem nyitod ki a szádat és mondod el neki, hogy több időt szeretnél vele tölteni és menjetek el valahová, közösen?! Ne azt kérdezd, hogy "miért nem visel el?", hanem mondd neki azt, hogy menjetek el valahová.

2016. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*viszel
2016. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Egyre jobban kételkedek azon nemhogy nők,hanem egyáltalán gondolkodó emberek vannak még ebben a putriban amit országnak próbálunk hívni.
2016. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt hajtogatja hogy miért nem viszem sehova. fizetésem is kb ennyi vagy kevesebb és nem is látom mert az Ő számlája megy. Vigyen el Ő engem Ő kezeli a kassát! :)
2016. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nekem ezt többször mondaná, lehet fognám magam és azt mondanám; igen, igazad van, megyek is, keresek egy jobbat!


Azt viszont én sem értem hogy miért várod el tőle hogy ide-oda hurcolásszon? Miért nem beszéled meg vele, hogy te szeretnél ide vagy oda elmenni, mit szólna hozzá? Ha meg ő erre nem vágyik, menj el a barátnőiddel, semmit nem kell erőltetni. Nekem is pl olyan a hobbim ami keveseket érdekel, így amikor volt párom nem erőltettem hogy Jöjjön velem (vagy vigyen el), mentem a hasonló baraátaimmal, ő 1-2szer jött, de nem volt ebből semmi probléma.

N

2016. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy jól értem, de...

Ha neked van pénzed, ő meg kevesebbet keres, és ez a "kifogás", amiért nem jártok randizni, akkor miért nem fizetsz te? Ha nem megerőltető, és nem a pénzéért vagy vele, hiszen neked nem kell gazdagabb pasi?

2016. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a te életedet te irányicsd ne más. De ha nem tudod akkor meg kéne probálni.
2016. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!