Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban mi a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mi a normális? Ha tudják egymás netes jelszavait, vagy ha nem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 16:09
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ha nem ilyen komoly a kapcsolat szal 15-16évesen járogattak fél év múlva vége akkor nem hinném hogy fontos de ha 20on felül vagytok és együtt éltek akkor nem olyan gáz ha tudjátok egymásét.Ha a nem komoly kategóriába tartozol semmiképpen ne add meg.Mert egy nagyon csúnya szakítás után feltöri leír mindenféle kurvának és megváltoztatja a jelszavad és csinálhatsz új vipet stb....
2008. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mért kéne tudnia? A jelszó arra való, hogy te tudj belépni, és senki más. Eleve nem szerencsés, ha ez a kérdés felmerül, mert mért kell egyáltalán felmerülnie? Be akartok lépni egymás iwiw-jére, hogy megnézzétek, kivel levelezik a másik, és csak azzal-e, akivel bevallotta? ;) Ugyanmár! :) Bizalom, bizalom, bizalom! Az én barátom csak azt a jelszavamat tudja, amit megadtam neki, hogy nézzen meg nekem valamit, ami akkor fontos volt és nem voltam netközelben. És ugyanez fordítva: én sem tudom az ő jelszavait.
2008. szept. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mi tudjuk egymás jelszavait. pl volt olyan, hogy nem voltnethozzáférhetőségem és addig a barátom tudta intézni a emiles dolgaimat. tudom, hogy nem nézett meg semmit. én se nézem meg neki. másrészt nyugodt szívvel megadjuk, ebből aztán tényleg ne legyen vita, meg nincsenek titkaink.
2008. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!