Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is megalázó ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megalázó ez? Mit csinálnátok helyembe?

Figyelt kérdés

2 hónapja jöttem össze egy aranyos fiúval. Kicsit kocka, de ezt szerettem meg benne. Engem nagyon csinos 26 éves lánynak látnak.

Többször előfordult, hogy szexi fehérneműbe próbálkoztam nála, de ő most nem ér rá, mert azt a hülye pályát játékot be akarja fejezni......


2016. márc. 6. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Igen, nagyon megalázó!!!!

Nem férfias..

2016. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Vard meg mig befejezi. Ahogy Pagan Min mondana: Choices have consequences
2016. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Igaza van. Kutyát sem piszkálsz amikor eszik, nem igaz ?


Meg ez a 26 éves + lány... lány az valahol 20-22 véget ér, ahol nem ott nagy bajok vannak.

2016. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát ezt otthagynám a helyedben...nem elég érett még.

Nekem is kocka a párom, de ha én ottvagyok, sosem mellőz a gépe miatt, hanem összebújunk.

2016. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha tudod, hogy kocka, minek próbálkzol, akkor, amikor tudod, hogy esélytelen??! Helyedbe akkor prábálkoznék be, amikor nem játszik.
2016. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
AZ én párom ténylegesen kocka (programozó) és ha dolgozik nem zargatom, akkor Se ha kicsit játszik néha. Ez nekik olyan mintha olvasnál és közben a képedbe nyomná egy pasi a farkát...
2016. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Mért kell ennyi troll kérdést kiírni??
2016. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26 evesen no. Ne legy hulye, utolso
2016. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

6: Hangosan felnyerítettem. Nagyon találó hasonlat.


Egyébként nem megalázó, én a helyedben várnék amíg ráér. Vagy kockulnék vele.

2016. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
szerintem nem megalázó. Tudod, hogy kocka. Én nem tartom magam annak, de ha netán izgalmas játékkal játszom és épp benne vagyok egy pályában...ahol nyerésre állok vagy nemsokára sikerül megcsinálnom....hát...hiába pörgetné az orrom előtt a férjem a farkát, nem érdekelne. Majd később. Fél óra múlva is jó a szex, nem? :)
2016. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!