Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom de az együttl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom de az együttlétet nem élvezem vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt, de az együttlét nem olyan jó vele, sokszor várom h mikor végzünk már, sokszor visszautasítom kitalálok valamit és ezt szégyellem. Nem tudom mi lehet a baj..Én tényleg szeretem, de ez a dolog már kezd felemészteni..


Csak normális válaszokat kérek

19/L



2016. márc. 6. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
van egy olyan találmány aminek a neve beszélgetés,beszéljétek meg a dolgot hogy neked nem jó ahogy csinálja és próbálkozatok máshogy
2016. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem passzoltok össze az ágyban, vagy nem is igazán tudod/tudjátok még, hogy ti magatok, ill. a másik mit szeretne/hogy szeretné. Őszintén meg kellene beszélned vele ezt a dolgot, plusz odafigyelned önmagadra is/magadba nézni, hogy Te mire vágynál, és a jelenlegi együttlétek miért nem kielégítőek számodra.
2016. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 VirágésBence ***** válasza:
100%
Nekünk volt olyan, hogy beszélgetős szexet tartottunk. Nem vicc és nagyon örülök, hogy ilyen a kapcsolatunk, hogy egy ilyet is simán el tudunk játszani. Az volt a lényege, hogy olyan dolgokat, technikai elemeket mutassunk a másiknak amivel jobbá teheti a dolgot. Eddig is nagyon jó volt a szex, de mindig van hova fejlődni és ez csak úgy megy, ha tudjuk, hogy ezt hogyan is kéne. Pl eddig is teljesen jól ujjazott, de meg tudtam neki mutatni azt a mozdulatot, amivel még jobb lett.
2016. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáljatok! Valószínűleg az elején csúszott el valami, te pedig elfelejtettél szólni arról, hogy neked ez nem olyan jó így. Gondolom nem egyik pillanatról a másikra romlott el a dolog, egész végig ilyen volt, ugye? Miért nem szóltál neki az elején, hogy te ezt így szeretnéd, vagy úgy szeretnéd, ezt csinálja, ezt élvezed, így a jó??

A szex tanulási folyamatokon múlik, ha beléd rögzült a két év alatt, hogy a szex nem élvezetes, akkor nyilván egy idő után a tested is tiltakozik már ellene.

2016. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok, csak én tudom az okát is.

Szerintem próbáljátok megbeszélni.

2016. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, vagy csere.
2016. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélni kéne, persze - de az is gáz azért, hogy magától nem vette még észre. :O
2016. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 4/7 tanácsa nagyon okos, én is ezt tenném !
2016. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!