Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk együtt paromal es jelenleg nagy problema az,hogy elhiztam. Mikor összejöttünk sem voltam vekony es gyakorlatilag sosem 165/75-80 es tetszettem neki meg nem volt problema de most kb 10 kg-val több es mar szinte sosem sexel velem merthogy nagyon köver vagyok es nem tetszem neki.:( amikor megkerdezem töle hogy tenyleg csak emiatt nem sexel velem vagy van mas oka is,az feleli hogy csak emiatt. igazabol en sem tetszem igy sajat magamnak csak allandoan ez a tema hogy mert en allandoan megigerem hogy lefogyok aztan semmi viszont rajta is van felesleg böven de ö sokat dolgozik es nincs energiaja edzeni mondja minig.En fogom fel hülyen mert azt erzem hogy allandoan baszogtat es csak azert sem?

Vagy neki van igaza es ha leadnam amit felszedtem nem lenne problema es müködne ujra? 28/N


2016. márc. 8. 14:03
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te sem tetszel így magadnak, így igen, az lenne a legegyszerűbb ha leadnád a felesleget. Hogy minden rendben menne-e utána, az már más kérdés.
2016. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
97%
Én leadnám a felesleget, aztán mikor kezdeményezne, befákkolnék és elhagynám.
2016. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

2-es erre mar en is gondoltam :D

nem erzem fernek a dolgot hogy en mindenkepp tegyek erte neki meg vannak a kifogasok es az ugy rendben is van viszont ezzel magamnak is artok es azt is tudom ha sikerülne siman jol neznek ki es több önbizalmam is lenne csak nem ertem miert nem tudom megindulni :(

2016. márc. 8. 14:13
 4/60 anonim ***** válasza:
Én tuti kiadnám az útját. Én is híztam most 10 kilót, szülés után, és néha a párom beszólogat viccesen (minden vicc mögött van igazság) , de ha már emiatt nem működik a sex, akkor sose szeretett igazán.
2016. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd meg neki, hogy téged is zavar, hogy ő felszedett pár kilót. Mi lenne ha együtt tennétek azért, hogy te is és ő is fogyjon?!


Egyébként mit vársz? Kövér voltál mikor összejöttetek, most pedig rendesen el vagy hízva. Az még belefért neki, ez meg már nem. Nem kell rajta csodálkozni.


Én ugyan vékony vagyok (170/56), de ha híznék 10 kilót és a párom azt mondaná, hogy nem kíván, akkor elfogadnám és tennék érte, arról nem is beszélve, hogy én is utálnám magamat.

Ő úgy ismert meg, hogy vékony voltam, így tetszem neki. Ha +10 kilóval ismer meg, akkor nem lennénk együtt.

És én ebben nem látom a problémát.


Ugyanígy engem is zavarna, ha felszedne + 20 kilót. (nála kb ez annyit jelente, mint rajtam a +10)


A megoldás az lenne, ha együtt diétáznátok és sportolnátok.

2016. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:

Azért a szülést se keverném ide.. az hogy terhesség alatt mennyit hízik az ember, az egy dolog. Bár én nem híztam sokat, mert odafigyeltem.

Viszont alkati kérdés is valamennyire, szóval ha valaki hízott az egy dolog. Azért 1 éven belül bőven le lehet adni. Ha nem is mindet, de a nagyját.

2016. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
10%
Arisa22, szóval azt mondod hogy a külső nem számít? A te párválasztásodat nem befolyásolta?
2016. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
0%
#7: Ne forgasd ki azt, amit Arisa írt, csak mert kedved van itt vergődni. Te is látod, hogy nem azt írta.
2016. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:

Tipikus, pasi, ő lehet tonnás, de a nő már nem.

Fogyjatok le mindketten egyszerre, vagy pedig egy szava se legyen.

2016. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
28%
#8 Te inkább vegyél páldát Emily Ratajkowski-ról, nem hozzád intéztem a kérdést! :)
2016. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!