Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha különböző zenét szerettek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha különböző zenét szerettek, hogy egyeztetitek ezt össze?

Figyelt kérdés
Nem zavar ez titeket? Melyik zene mennyi teret kap?

2014. máj. 25. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Más időben kell hallgatni, mert egyszerre tényleg zavaró.
2014. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sehogy:

fejhallgató

2014. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én akkor hallgatok rockot, ha nincs a közelben. Amikor én nem vagyok otthon, bömböltethet amit akar.
2014. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha együtt vagyunk nem hallgatunk zenét vagy ha igen csak fülhallgatóval. Megértjük egymást ilyen téren mert utáljuk a másik kedvenc zenéit.


19/L

2014. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"kapcsold már ki azt a szart !" :DDDD
2014. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor eddig mindenki elkülönül ilyen tekintetben. Koncert ha szóba jön, arra van vmi megoldás? elkíséri itt vki a párját?
2014. máj. 25. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!