Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valaki már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem.Két és fél éve vagyunk együtt a barátommal.Én 18,ő pedig 27 éves.Nekem ő az első komoly kapcsolatom minden téren,az első szerelmem.A munkája miatt sokat van távol,ezért hónaponként 2-3 alkalommal tudunk találkozni.Együtt tervezzük a jövőnket,eljegyzés,esküvő,gyerekek,közös élet.

Ezzel semmi gond nincs,én is ezt szeretném,legalább is azt hittem...nagyon sokszor rám tör egy olyan érzés,hogy mi van,ha nem ő az igazi.Úgy érzem,nem éltem eleget,nincs tapasztalatom semmilyen téren.Újra vágyom,és nem csak kapcsolat terén.Mindig is ilyen embert képzeltem magam mellé,mint ő,és most,mikor már megtaláltam,valami még is hiányzik.Félek,ha belevágok egy új kapcsolatba,őt elveszítem,és soha nem fogok találni még csak hozzá hasonlót sem.És ha pedig nem "élek",akkor lehet,hogy azt is megbánnám.Nem tudom,hogy mit kéne tennem.

Lehet,hogy csak a sok külön töltött idő miatt érzem így.

Tudom,hogy ti ezt nem dönthetitek el helyettem,csak kíváncsi vagyok,hogy ti voltatok-e már ilyen helyzetben,és ha igen,hogy döntöttetek.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. márc. 13. 17:52
 1/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Azt tanàcsolom, zàrd le a kapcsolatot.

Még most is nagyon fiatal vagy, s màr 2 és fél éve együtt.

Ezek az érzések, hogy nem éltél eleget, most jött ki, egyelőre csak motoszkàl a fejedben. Ne fordìtsd komolyabbra a dolgokat, mert szinte 0 % esély van arra, hogy ne kacsintgass majd kifelé a kapcsolatbòl. Màr érzed te is, ezt erős gondolatok fogjàk követni, majd tettek.

Nincs veled baj. Nem éltél, nem tapasztaltàl. Ne kezdj kapcsolatba màssal, élj!

Tedd a szivedre a kezed: eljegyzés , hâzassàg, gyerek. Véglegesség. S ennek gondolata megrémiszt.

Ne őrlődj, màr megfogalmazòdott benned.

Ês azt is tudod, nem tudnàd ìgy leélni az egész életedet. Ne akkor élj, mikor màr férjed van, gyereked. Ennek az lenne a vége.

Menj, éld az életed, tapasztalj, utazz, bulizz, tanulj, minden!

2016. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blade Bone ***** válasza:
Benned egy költő veszett el. :D És igazad is van. A saját károdon tanulod majd meg milyen is elveszíteni valakit, át kell élned, hogy tudd megbecsülni azt a jót, ami előtted van. Vagy csak tartsatok szünetet.
2016. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát egy próbát megérhet, hogy kapcsolatban maradtok de elkezdesz "élni". Nem megcsalásra gondolok, anélkül is tökéletesen lehet. Úgyis alig találkoztok, van időd tőle függetlenül mindenfélére. Ha meg tudod vele beszélni, hogy egészen addig, amíg ez nem vezet megcsaláshoz (akár fizikai akár csak lelki szinten...), addig nem korlátoz az életedben a következő pár évben, addig egy próbát megér. Mert ha így is működik, akkor semmi értelme nem lenne szakítanod vele. Viszont ha így már észreveszed, hogy mégsem ő az aki neked kell, a saját személyiséged nem olyan mint gondoltad, a vágyaid már rég nem olyanok mint két és fél éve, akkor meg jobb ha vége. Ha meg nem engedi meg, az meg... meh. Akkor megint minek vagy vele. Szval ez megérne egy beszélgetést és esetleg egy próbálkozást. Le lehet élni az életed egy kapcsolatban boldogan. Azoknak is vannak időszakai, amikor mégse biztosak a döntésben, akiknek volt több kapcsolata. Nem ezen múlik. De élni és tapasztalni azt kell, nem töltheted a fiatalságodat BEZÁRVA egy kapcsolatba. De simán élhetsz kapcsolatban, boldogan. Azzal a résszel nincs gond.

24L

2016. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanigy voltam, két és fél év után én szakitottam a barátommal. Kb ezekért az okokért.

Ez történt 3 éve.

Most itt vagyok 21 évesen, minden kapcsolatom csőd, nagyon hiányzik ő, bárcsak sosem engedtem volna el...

:((

2016. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!