Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátom telefonjában képek vannak a volt barátnőjéről, meztelen képek. Kicsit furcsa nekem. Szerintetek elfogadható? Nem akarom elmondani neki, hogy megláttam, mert nem akarok veszekedést, de úgy érzem, hogy ez nem normális, miután 2 éve vagyunk együtt, együtt élünk. Zavar, hogy ezek a képek a telefonjában vannak. Ti hogyan kezelnétek? Vagy elfogadható?

2016. febr. 21. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna, 2 éves kapcsolatnál meg főleg
2016. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elején arra gondoltam, hogy csak benne felejtette.

De 2 év után már azért jusson eszébe törölni.

Nem elfogadható.

2016. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán zárta még le azt a csajt és fogadok gyakran nézegeti azokat a képeket

legközelebb töröld ki aztán ne szólj neki mert elvileg ő nem is fog neked csak ideges lesz de nem fogja elmondani hogy miéert:D

töröld ki őket vagy pedig a pasidat az életedből:D

2016. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
85%
Kötélből lehetnek az idegeid, ha ezt őrjöngés nélkül reagáltad le. Ez nem normális. Vond kérdőre.
2016. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
már miért kéne törölnie? ti is megőrzitek az ajándékba kapott ékszereket, plüssöket. mi férfiak miért nem őrizhetnénk meg a fotókat. hipokraták!
2016. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Haverjaim is megtartják ezeket a képeket, még akkor is, ha már esetleg ki nem állhatják azokat a lányokat. Nagy ívben elkerüli még a csaj családját is, de a képek megvannak.
2016. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez erősen elgondolkodtató egy 2 éves kapcsolatnál. Én a helyedben veszekedés ide vagy oda, biztosan kérdőre vonnám. Te tudod mit teszel, de az nem old meg semmit, ha a szőnyeg alá sepred a dolgokat. Attól, hogy kerülöd a veszekedéseket, csak látszólag nincsenek konfliktusok, a problémák viszont ugyanúgy megmaradnak.
2016. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem szabad csak úgy ilyen képeket csinálni a mai világban. Minden nőnek kellene ennyi eszének legyen...


2 éves kapcsolatban nagyon kellemetlen, és bántó tőle.

2016. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én kitöröltem volna a helyedben az összeset. És hallgatnék róla, várnám a reakciókat. Ha megemlíti a dolgot, akkor pedig szakítanék. Ebből kiderült volna, hogy csak véletlenül felejtette benne a képeket (amire elég kicsi az esély) vagy nézegetni is szokta.
2016. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam.

Én nem akartam felemlegetni, mert amúgy nem beszél arról a nőről, a közös képeik még fent vannak az adatlapján, soha nem tekintettem erre olyan vészesen, hiszen emlékek és nem akarom az emlékeit megsérteni azzal, hogy törlésre kényszerítem, viszont az, hogy a telefonjában van abban igazatok van, szóvá teszem, mindenképpen. Tényleg zavar, csak nem akartam addig nagy ügyet csinálni belőle, amíg biztos nem vagyok benne, hogy ez nem csak engem zavar.

2016. febr. 21. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!