Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben, komolyan tanácstalan vagyok már!?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja kb. rendszeresek a veszekedéseink. Minden apróságon durván összekapunk, és a párom már másképp veszekszik velem, mint előtte. Elutasító, nem képes megbeszélni a dolgokat, hanem rögtön visszatámad, agresszív és érzéketlen módon veszekszik. Folyton bizonygatja, hogy ez az ő döntése és nekem semmi közöm hozzá, meg ilyeneket mond. Egy egyszerű tancsára is, ami a legnagyobb jóindulattal jött, hogy szívem, figyelj ennek így nem lesz jó vége, rögtön le vagyok ordítva, hogy mit szólok bele, ez az ő dolga. De ha az egyik barátja valami irtó nagy marhaságot tanácsol, akkor nyilván oké, jó ötlet lehet. Egyébként, mindenben már csak azért is dacol velem, az egyik haverja jegyezte meg, hogy senkivel nem hallotta még így beszélni mint velem. Nem tudtam, mivel hozom ezt ki belőle, hogy mint egy kisgyerek csak azért is dacol ellenem.


Aztán tegnap véletlenül elejtette a dolgot, és kiderült, hogy páran mondták neki, hogy olyan mint egy papucs, "rögtön ugrik, ha hívom és úgy ugrál, ahogy én fütyülök". Megjegyzem nem tudom, mi köze van bárkinek is a kapcsolatunkhoz, főleg nem szólnék bele, ha nem tudok semmiről. És akkor leesett a tantusz , hogy a párom miért dacol velem folyton. Azóta mióta ezt mondták a haverek, megszívta magát és mindenben ellenkezik, a korábban érzelmes férfi, akivel mindent meg tudtam beszélni, ellenáll, hideg és lekezelő. Azt hiszi, hogy én irányítani akarom. Például nyáron sikerült letenni a cigarettát, az én kedvemért. Nálunk senki nem dohányzik, aki szívta, az is meghalt nálunk tüdőrákban így jogosan félek tőle. Őt is féltem. Mindegy. Nyáron mondta, hogy miattam leteszi, mert számára többet ér a kapcsolatunk, mint ez a cigaretta. Azonban, azóta már ezt is visszavette, mert én nem irányítsam őt....Hát, basszus. Teljesen tanácstalan vagyok. Elhidegültünk egymástól, mert valakinek valamit nagyon bizonyítani akar. Azóta többször zsarolt is meg minden...


Szerintetek?



2016. márc. 13. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
Na, eltartott p.csa rinyál.
2016. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt
2016. márc. 13. 15:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, hogy haverjai ilyen szinten befolyásolták a kapcsolatotokat. Én a helyedben hanyagolnám kicsit, had csinálja meg a hülyeségeit, feltéve, ha nem olyasmi, amivel teljesen tönkreteszi magát. Ne olvass be most neki semmiért, ne nyalizz neki, de azért ne is legyél bunkó, vagy ellenséges. Aztán ha esetleg megnyugodott, próbáld meg ezt még egyszer nem támadó hangemben megbeszélni vele. Ha akkor is így reagál, akkor nem hiszem, hogy volna még mit tenni :/

De hátha mások okosabbak lesznek nálam.

2016. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
1es máris szimpatikus vagy nekem xd
2016. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Marha egyszerű: túl sokszor engedett a te khmm... kívánságaidnak. (Nem, nem csak a barátai szerint.)


Ideje lenne neked is az ő kedvére tenni. Sűrűn és sokáig, ha fontos neked a kapcsolat.

2016. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem éltek együtt, akkor én is azt tanácsolom, hogy kicsit húzódj hátrébb, ezek a sehova sem vezető veszekedések csak mérgezik a helyzetet.


Ha az a fontosabb neki, hogy megfeleljen valami haveri kör - elég hülye - elvárásainak, akkor ezt nem nagyon kéne tolerálnod. Akkor olyat keressen, akinek megfelel az is, ha ő a bunkó macsó.


Egy kis távolság talán majd ráébreszti, hogy merre is van a jövő.

2016. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm! Azért is kérdeztem meg, mert azért kívülről mindenki tisztábban látja a szitut, mint az, aki benne van, még ha nem is nagyon tudjátok a teljes sztorit. Valami miatt persze kialakulhatott benne ez az érzés, amit a haverjai esetleg csak megerősítettek benne. Lehet, hogy úgy érzi elnyomom, vagy tényleg nagyon be akarom szabályozni, és nem érzi magát férfinek mellettem vagy ki tudja. Lehet, hogy ebben is van valami. Nem tudom meddig fog itt velem dacolni, mint egy 5 éves , igazából eddig nagyon idegesített, de most hogy meg tudtam, miért viselkedik velem úgy ahogy, inkább aranyos.



Szóval akkor azt tanácsoljátok, hogy engedjek neki? Például engedjem neki, hogy szívd a cigarettát ha ettől érzed magad nagyfiúnak vagy mi? Mert nekem a vacsora amit még meg se ettem kifordul a számból ha megérzem, de akkor ha engedek neki, akkor szerintetek visszakerülhet a lelke a normálisba és befejezi a hisztizést?

2016. márc. 13. 17:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ebből a reakcióból nekem nem az jön le, hogy kedvesen megkérted rá, hogy ugyan tenné már le azt a cigit.


És igen, hadd szívja, ha akarja. Ez egynek mindjárt jó is lesz.

Dohányzott amikor megismerted, amúgy?

2016. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedvesen fogom megkérni, csak már sok van mögöttünk ...


Igen! 7 éve dohányzott akkor már

2016. márc. 13. 17:44
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem tanácsolta, hogy engedj neki!

Ha lesz majd öt éves gyereked, neki se!

Azt tanácsoltuk itt többen, hogy húzódj kicsit háttérbe, hogy eldönthesse, kellesz-e neki, igazán, vagy csak, hogy a haverkainak bemutatkozzon, mint nőidomár.


("zsarolt is meg minden" - mi minden, úúúú, inkább ne)


Ha azért cigizik, hogy veled ellenkezzen, akkor duplán hülye, - én már csak tudom, az 50%-os légzésfunkciómmal)

2016. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!