Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm rókát akar tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rókát akar tartani?

Figyelt kérdés
Barátnőm rókát akar tartani háziállatnak, Angliában élünk, van egy olyan érzésem, hogy terhes, akkor akarnak a nők minden hülyeséget. Szerintetek megengedjem a rókát?

2016. márc. 13. 23:02
1 2 3 4
 21/33 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem elég extrém és egy kutya jobban funkcionál, de ha akarja hát legyen, az ő döntése, az ő felelőssége. "Van olyan érzésem, hogy terhes, akkor akarnak a nők minden hülyeséget" , hát én besírok, esküszöm ezt lescreenshotolom, jó lesz az unokáknak.
2016. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Itt másabb a kutyatartás, mint otthon, ezért nem játszik a kutya.
2016. márc. 13. 23:40
 23/33 anonim ***** válasza:

# 19


Jártál biológia órára a középiskolában?

2016. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 ~OnLány~ ***** válasza:

Én ezt nem értem.

Egy rókát hamarabb lehet tartani,mint egy kutyát?

2016. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Minden szarért megbüntetnek kutyával kapcsolatban.
2016. márc. 13. 23:45
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

#23



A kuty a farkas leszármazottja, a róka max nagy-nagybácsi.

2016. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy nem utolsó szempont: ha tényleg lesz baba, én tuti, hogy nem engednék rókát a közelébe, és nem is tartanék ilyet a lakásomban! És ha megharapja a kicsit?
2016. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ha nincs vele bajod Legyen. Én is szívesen tartanék rókàt :D
2016. márc. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
En Walesben elek es van kutyam, soha semmi bajom nem volt vele. Annyi, hogy kis testu, mert kicsi a kert, de sok helyre lehet vinni futkosni. Nem tudom milyen buntetesre gondolsz, max ha nem takaritasz fel utana de az elvarhato. Nezz utana, de szerintem nem tarthatsz itt legalisan rokat, otthon sem lehet.
2016. márc. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Látszik hogy nem falusi.Én tartottam otthon rokákat.Nem volt velük baj.Az erdőn fogtam őket.Nem támadtak meg senkit.Ketten voltak.Az egyik falvédő volt a másik meg szőnyeg.... Csirketolvajok amik veszettséget és egyébb kórságot terjeszt....
2016. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!