Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert ilyen undok es lusta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen undok es lusta? Ezek normalis dolgok?

Figyelt kérdés

Parommal2eve vagyok egyutt. Egyutt is lakunk

Regen mindenben segitett sosem volt baj ebbol.

Mostansag nagyon idegesitoen viselkedik.

Ha elivesz valamit akkor otthagyja...ha leveszi a cuccait azetdobalja. Ha szolok akkor jon az a duma hogy "beteges a takaritas maniad. Ne szabalyozgassal mar"

Ha megkerem hogy segitsen valamiben huzza a szajat es mondja hogy "Te mindig kitalalsz valamit hulyeseget..."


Pl. Ma reggel a kocaifeljarobol kellett volna elhordanunk par faagat. Erre mondja hogy mit hiszek en? Azt hogy nyar van mert poloban jott ki... Mondom vegyen fel kabatot.

O tuti nem. Ha ilyen keves a gally hordjam el egyedul.

Mondom ok koszi...akkor ne idegesitsen

Erre jo akkor sze asz b....meg..es bement.


Tehat ilyen fura.

Mostanabn mindig csak fetrend es ha kerem valamire lehurrpg.

Ha takaritok es szolok h ne morzsazzon felhaborodik..semmibe veszi amit csinalok..


Megmindkettonknek regi autoja van. 20evesek

Csak neki bmw nekem meg egy fiat.

Ha az oven rossz valami akkor az termeszetes.

De ha az enyem gazos akkor "az a roncs megint rossz...vagy "na mivan azzal az olasz sz...rral?"

Ha beleul leszolja h kicsi meg gagyi meg egy romhalmaz....

Ha meg az ovevel megyunk akkor .eg a benzin miatt problemazik.


Vagy pl. Dekorozok a munkahelyemen.

Ha valamjt meselek neki elhuzza a szajat es mondja h "jajj hogy tudsz ennyi pihentagyu hulyeseget kitalalni."

Ilyenkor elveszi a kedvemet...


Szeretem de egyre inkabb no bennem a gyulolet ami miatt szegyellem magam.


2016. febr. 29. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ezek egyáltalán nem normális dolgok. Semmi jóra nem vezet, ha ennyire passzív-agresszív mindenben.
2016. febr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Es akarmit merek mondani...vagy szova tenni NORMALISAN vagy epp INGERULTEN..tok mind1.

Mindig o van megsertodve...es a vegen meg en megyek bocsanatot kerni meg kuncsorogni.

Mert ha haragban vagyunk akkkr bunko..b..megol..undok...

2016. febr. 29. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy normális. Valami megváltozott benne. Lehet, hogy depressziós, vagy esetleg van valakije. Semmiképpen ne hagyd, hogy megalázzon!! Én is voltam már ilyen kapcsolatban, és csak tönkretett lelkileg.
2016. febr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En a megcsalast tutira kizarnam.

Nagyon keteljedo es feltekeny tipus vagyok.de meg igy sincsen semmifele erre utalo jel.

Szoval nem titkolozik...sosem kaptam hazugsagon...nem rejteheti a telojat..laptopjat..

Mindig tuom mikor hol van.

A szexis a regi

Szoval megcsalas kizarva

2016. febr. 29. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit! Csináld Te is azt amit Ő. Ha eldokálja a ruháit hagyd ott és dobd el a Tiédet is. Ne mosogas,ne takaríts és fözni se főz. Majd kapcsol. Ha nem ak magyarázd el neki a dolgokat és h változtasson. Ha nem teszi veszett ügyg.
2016. febr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. részben félig magamra ismerek s hát igen... >,<

Mindenkinek kell változnia de ő(... mi) csak egy férfi s többször kell megkérni, mert ugye szeret téged s segíteni akar ugye.. >,<

"Ha megkerem hogy segitsen valamiben huzza a szajat es mondja hogy "Te mindig kitalalsz valamit hulyeseget...""

He?? XDXDDXXDDX

Oké... XD

"Ha takaritok es szolok h ne morzsazzon felhaborodik..semmibe veszi amit csinalok.. "

Na ennél kommunikáció végtelen hatalmát elő kell venni és ráküldeni. Ez iszonyatosan logika ellenes. Nem morzsáláson van lényeg, de azt se kéne.

"Ha valamjt meselek neki elhuzza a szajat es mondja h "jajj hogy tudsz ennyi pihentagyu hulyeseget kitalalni.""

Nem pontosan értem. Történetet mesélsz, ha igen, mond neki ezek megtörtént események, ha nem, nagyon helyzetfüggő jó reakcióhoz.

Gyűlölet??? Kezdj el vele normálisan kommunikálni.

"Ha az oven rossz valami akkor az termeszetes."

Mind kettőn természetes. 20 év alatt rengeteg minden alakítja autó készségeit, működését s azok hibáit, amik egyértelműen mind elhanyagolhatóak amíg mind kettő megy.

Gondolom sajátját is fikázza, mert ezek elégé viccelődésnek hangzanak. Gondolom.. tisztában van vele, 2 működő autóról van szó.., érted. Sajátjában is eléggé látja hibákat, de minek mondaná, az ő autója, neki kell megoldani nagyobb problémákat s azokat miket észre vesz.

Te is nyugodtan segíthetnél vele, de persze ne bolondul ami eszedbe jut, pl.: kerék nélküli vagy hasonló, ha nem látja, s segíteni akarsz neki, mond miket látsz.

"Es akarmit merek mondani...vagy szova tenni NORMALISAN vagy epp INGERULTEN..tok mind1."

Ezt eléggé kétlem, bár értem hogyan érted.

Miért ingerülten, abból nehezen lesz vita...

"Mindig o van megsertodve...es a vegen meg en megyekbocsanatot kerni meg kuncsorogni."

Egyeztess vele ha ilyen tapasztalataid vannak. Beszéld meg vele, példával, meglátásaiddal, véleményeddel, gondolataiddal, ezzel mind kettőtöket neveled( de persze főleg őt).

2016. febr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

Ő ilyen.... csak az első két évben "viselkedett", most meg már úgy érzi megszerzett, és nem fárasztja magát azzal hogy a kedvedre tegyen.

Még két év múlva.. hát gondold meg!

2016. márc. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!