Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy sírtam mert el kellett indulnom haza a barátomtól?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul érzem magam miatta, és igyekeztem nem a barátom előtt sírni, de valamiért elkezdtek potyogni a könnyeim ahogy közeledett a búcsú ideje. Annyit biztosan észrevett a barátom hogy szomorú vagyok, de vajon mit gondolhatott ha rájött hogy sírtam is? :S A kapcsolatunk előtt szinte semmitől sem sírtam, de mióta együtt vagyunk, és ha nagyon hiányzik, elpityeredek :( Erre van megoldás? Túlérzékeny lennék? :S
2016. márc. 14. 13:42
1 2
 1/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
70%
Nem gàz:-) Csak szereted, aranyos vagy, de miért sírsz? Ritkàn talàlkoztok?
2016. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Gáz. Én azt gondolnám kapcsolatfüggő vagy
2016. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem gáz, a barátod előtt meg végképp nem kell szégyellni.
2016. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
az egy dolog hogy sírsz de hogy még egy kérdést is kiírsz erről az már elég kemény xd
2016. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
overly attached girlfriend
2016. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
61%

Most miért kell piszkàlni? Nektek nem volt olyan pillanatotok, hogy elérzékenyültetek?

Lehet, hogy első szerelme, ritkàn talàlkoznak.

Biztos nem jön màr vissza vàlaszolni ide.

2016. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6os nem volt szociopata vok xd
2016. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, ő az első kapcsolatom, majdnem 7 hónapja tart. Heti kétszer találkozunk, az utóbbi pár hétvégét nála is töltöttem.

Azért sírok mert hiányzik egy-egy szép hétvége után. :( Tudom hogy erősnek kellene lennem, csak nem tudom hogyan :S

2016. márc. 14. 14:02
 9/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Jòl van #7(xd)

Nincs olyan ember, aki meg ne hatòdna valamin élete soràn, aki meg ilyen, hàt...(xd)

2016. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Màs oldalròl közelìtsd meg: gondolj a talàlkozàsokra, örülj nekik , a szép dolgoknak, arra gondolj, hogy ő is szeret, tervezd a következő talàlkozàst. Foglald el magad. Készìts neki ajàndékot sajàt kezűleg, sportolj, elrepül az idő, de azért ez nem olyan kevés tali.

Gondolj azokra, akik ritkàbban tudnak talàlkozni.

2016. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!