Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kaptam semmit Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam semmit Valentin napra a barátomtól. Meddig fog ez még fájni?

Figyelt kérdés

Most először volt barátom valentin napkor is, és hát természetesen nagyon vártam, vettem is neki egy kis ajándékot. Pont egy héttel előtte szóba is került a valentin nap, és úgy vettem ki a szavaiból hogy készül rá.

Erre mikor átadtam az ajándékot tök zavarba jött és előállt olyan kamu dumával, hogy hát izé a tiéd még nem érkezett meg...

Hát azóta sem érkezett meg a soha meg sem rendelt ajándékom. És nem az ajándékról van szó, hanem hogy tényleg nem készült semmivel. Ritkán találkozunk, utazgatunk egymáshoz, ha egy szál rózsát kapok vagy csak kirak gyertyákból egy szívet oda lettem volna meg vissza.

Olyan csalódott vagyok azóta is... Mikulásra is véletlenül hoztuk össze az ajándékozást, véletlenül volt nála egy tábla csoki (én mikulás csomagot készítettem), a karácsonyra egy doboz bonbont kaptam, pedig tudja hogy diétázok és valentin napra meg hát semmit... Én meg minden ünnepre készülök és igyekszem emlékezetessé tenni.

Lesz ez még jobb valaha is?


2016. márc. 4. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Hát ez borzasztó, annyira sajnállak.


Ha kapnál egy sallert az lehet jobban fájna, bár lehet észhez is térnél egy kicsit.

2016. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 VirágésBence ***** válasza:
37%
Honnan tudja, hogy te szeretnél ajándékot, ha nem mondod el neki? Lehet, hogy az ő ismeretségi körében ez nem szokás vagy neki fura vagy csak nem akar erre költeni.
2016. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 curáku ***** válasza:
54%
Miért nem beszéltétek meg az ünnepeket? Mi azzal kezdtük, hogy nem ünneplünk olyan baromságot, mint ez..
2016. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 curáku ***** válasza:
42%
Egyébként komolyan azóta ezen rágódsz? Neked nem a Valentin nap a legnagyobb bajod..
2016. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

De egy önző, ajándékmániás éretlen p..csa vagy, komolyan!!


NEM az ajándék a lényeg egy kapcsolatban, HANEM a szeretet, az összetartozás..stb. De ezt neked hiába mondom, úgysem fogod fel!


"És nem az ajándékról van szó, hanem hogy tényleg nem készült semmivel."

Akkor mégis csak az ajándékról van szó. Kicsit ellentmondásos vagy kislány!


Tudod, az ajándékozást meg kéne beszélni. Ha meg nem beszéltétek meg, akkor esetleg ne ess pofára, ha nem kapsz semmit.


Gondolom még új a kapcsolatod, és még te is tapasztalatnak és éretlen vagy. Elgondolkodtál már azon, amit ide írtál, hogy ez mennyire baromság, és hogy csak hisztizel?

2016. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Most mivel fogsz így villogni a barinők előtt? :(
2016. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória...... Gondolom a Tini párkapcsolatokba akartad kiírni.

25L

2016. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Ne törődj ezzel a sok sóher kommentelővel. Tuti, hogy mind pasi. Ha egy lányt meg kell hívni egy pohár vízre, már akkor is anyagias libának tartják. Vannak kialakult ajándékozási szokások, amelyeknek eleget szokás tenni, legalább évente egyszer. Tuti,hogy nem egy párizsi nyaralást szerettél volna te sem, hanem egy tárgyi bizonyítékot is a szeretete felől. Egy kis csekélységet. Sőt, pénz nélkül is lehet ajándékozni. A srác egy barom, és nem lesz soha jobb. Ha esetleg szóba hoznád, még ő sértődne be, hogy mennyire anyagias vagy.
2016. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
En ertem a problemad. Hianyzik a baratodbol kisse, az odaadas az ajandekozas teren. Sokaknal igenis szamit az ajandekozas gesztuse, hiszen ez is a szeretet kifejezese, nem veletlenul talaltak ki. A valentinnap nyilvan egy jo beveteli forras az aruhazaknak stb, de egy remek alkalom is arra, hogy ajandekozzunk. Jelezd neki valahogyan, hogy igazan szeretned ha neha meglepne.
2016. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

"egy tárgyi bizonyítékot is a szeretete felől." MI? :D


A szeretet nem lehet megvenni! A megcsaló felek is adnak akár drága ajándékokat( főleg ők, kárpótlásképp, amiért kihasznál és becsapott), meg beállítanak virággal. Tárgyi bizonyíték, hogy "szeret" nincs.


Soha nem fogtam fel ezt a gondolkodást, aki képes valentin napon, meg egyéb általános "ünnepeken" kiakadni és elvárja, már-már kötelezően az ajándékot. Az nem jelenti azt, hogy szeretem, ha kapsz valamit. Ahogy azt sem, hogy nem szeret, mert nem tartja ezeket a kötelező f_szságokat.

Én pont leszarom lányként, kapok elég SZERETET a páromtól és törődést ahhoz, hogy iylen hülyeségek ne érdekeljenek, sajnálom, hogy más ebben tudja csak ezt mérni..


25 L voltam

2016. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!