Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy olyan kapcsolat, ahol az egyik fél "otthonülős", a másik pedig "pörgős"?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 23:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Én az "otthonülős" lennék.

Persze ettől még engedném,hogy menjen a másik fél,sőt örülnék,ha meg sem kérdezné,hogy "mehet-e":D


Nem szeretek sokáig tömegben,emberek között lenni.


A kirándulás az más,ott nincs annyi ember.

2016. márc. 15. 15:48
 12/21 anonim ***** válasza:
Én hozzám hasonló ritmusban élő társra vágyom. Az nagyon zavarna, ha a párom engedne, hogy menjek oda, ahova szeretnék, de ő nem akar jönni. Ha már van párom, vele együtt akarom ezeket átélni. Van, akinek ez nem probléma, nekem az lenne, úgyhogy nálam ez nem működne.
2016. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
57%
Persze! Simán! Mi lehet jobb annál mint otthon ülve pörögni pl a kanapen?! Hát semmi!!! :)
2016. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 balija01 válasza:
Nem!
2016. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
A párkapcsolati különbözőségekkel nincs semmi probléma abban az esetben, ha szeretet és elfogadás van és a két fél harmonikusan kiegészíti egymást. Amennyiben a különbözőség problémaként merül fel, meg kell beszélni azt, mivel kompromisszummal, vagy egymás szemén keresztül megvizsgálva, egymás bőrébe bújva még jobban meg lehet erősíteni a kapcsolatot.
2016. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Minden párkapcsolat alappillére a kompromisszumkészség.
2016. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Juliusz48 ***** válasza:
A legjobb megoldás erre, ha a pörgős az otthonülő ölében teszi ezt. Programot nem csak a világ másik végén lehet szervezni. Aztán előfordulhat, hogy az otthonülő is kíváncsi lesz a megismert emberekre, és kimozdul. Vagy a pörgős lassul kissé,
2016. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Abszolút működhet. 5 ilyen év után mondom ezt. Mindketten vezető beosztásban dolgozunk, eléggé kifacsarjuk magunkat hétközben. Hétvégén én legszívesebben otthon ülnék péntektől vasárnapig. A párom meg péntektől vasárnapig bármit, csak ne kelljen otthon ülni. Megoldjuk ezt is, mint minden mást, olyan ez, mint a páros tenisz, kell egy jó "meccs taktika". Pénteken én otthon ülök. Vágyom erre a kis nyugalomra. Ez feltölt. Kompromisszumot kötve a szombat ilyen egész nap meg se állunk nap, a vasárnapnak meg egy része. Amúgy az évek alatt kezdek én is ebbe a ritmusba kerülni, hogy inkább megyek, vagy azt veszem észre, hogy én is szívesebben megyek. Még akkor is, ha eleinte a lelkesedésem a nullához konvergál :-) Szerintem nem ez az, ami dönt abban, hogy jó páros vagytok, vagy sem.
2016. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ha csak akkora kompromisszumot nem köt az ember, mint pl. az előttem válaszoló. Azt írja otthon ülős típus, de azért szomabton egész anp pörög a párjával. Akkor vagy mégsem annyira otthon ülős, vagy teljesen feladta magát a kapcsolatban.

Valami közös ritmusnak lenni kell, akkor működik egy kapcsolat. Akik kompromisszumról beszélnek, azoknál talán még sincs akkor a különbség a két fél között. Egy igazi otthon ülős nem fog egész szombaton a párjával pörögni, és fordítva...

2016. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

9-es voltam, nem működött. Állandóan hisztizett azon, hogy én néha szeretnék találkozni a barátaimmal, féltékeny volt, és korlátozott. Az sem volt megoldás, hogy viszem őt is, mert nem volt hajlandó megismerni a barátaimat, és távolról utálta őket.

Ha elmentünk sétálni azt is végig szenvedte, mert elképzelése sem volt, hogy mit kell ilyenkor csinálni... Teljesen elvesztettem önmagam ebben a kapcsolatban.

2017. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!