Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam ilyen nyomorultul? Egy senki vagyok az exhez képest?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg, hogy a barátnőm exe egy válogatott focista. Oké, a magyar foci szar. A focisták is szarok, semmit nem érnek. De akkor is..híres fickó, a havi fizetése szinte több, mint nekem az éves. Ő Mallorcara vitte a barátnőmet nyaralni, én örülök, ha Hajdúszoboszlóra eltudunk menni. Neki többet ér az autója, mint az egész életem. Neki Dzsudzsák Balázs a legjobb haverja, nekem meg a kutyám. Míg ő Telkiben nyomja, mert készül az EB-re addig én gyk-ázok.

Sose voltam még ennyire padlón, egy senkinek érzem magam. Én világ barma még büszkén mutogattam a nyavajás kupaimat, amit diák olompián nyertem 8.ban, miközben az exe az ország egyik legjobb csapatában játszik. Fel nem tudom fogni mit akarhat ezek után tőlem..nekem még kocsim sincs.

Legjobban most a barátnőmre haragszok.5 hónapja vagyunk együtt és még csak nem is tőle tudom, hogy kivel volt 2 évig együtt. Szerintem ő sose mondta volna el. Azt mondja, hogy én sokkal többet érek nála, velem sokkal bolodgabb.

Nem vagyok egy rinyagép (tudom, ezt most nehéz elhinni) és önbizalomhiányos se (ezt meg főleg), de mit adhatnék én neki, mikor a volt palija mellett olyan élete volt, mint egy hercegnőnek? Nekem meg hónap közepén már azon kell agyalnom, hogy mit egyek, hogy 5-én meg vegyem a bérletemet, hogy el tudjak menni a minimálbéres munkahelyemre. Egy ilyen lánynak én sosem leszek elég, de szakítsak vele? Nagyon szeretem. Kevés ideje vagyunk együtt, de mégis elhittem, hogy ő az igazi. Nem is tudom már nélküle elképzelni a napjaimat.


2016. márc. 15. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
ez tuti kamu
2016. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Miért lenne az?

Írj rám privátban hitetlen barátom és megírom a srác nevét. Megnézheted a facen a képeimet, a barátnőmmel vagyok rajta. Utána írd be a nevét googleba, az első oldalon lesz olyan kép, amin együtt vannak.

2016. márc. 15. 11:59
 3/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
88%

Vagy megfordíthatod az egész távcsövet és nézheted onnan is a dolgot, hogy te minimálbérrel, és szerényebb dolgokkal boldogabbá teszed ő mint a focis pasija, Malorcával és a többi.


A múlt az múlt. Ha neked egy topmodell lett volna a barátnőd, de pl az állandó nyafija és az időhiány miatt (sok fontozás, parti stb) meghal a kapcsolatod, akkor a mostani barátnődet te kevésbé szeretnéd?


Szerintem oka van, hogy veled van, és ha pénz kilőve akkor mást kell keresni (ne adj Isten szeret téged! :o )

Ha egy olyan dolog meg tudja mérgezni a kapcsolatot ami nem is igazán számít most már, akkor az a kapcsolat részedről nem őszinte.

2016. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 VirágésBence ***** válasza:
68%
Mégis veled van. Inkább örülj neki, hogy a barátnőd nem felszínes (mert ha veled van valószínűleg nem az), nem érdekli a pénz és szeret, ahelyett, hogy ilyen hülyeségeken agyalnál inkább mutasd meg neki, hogy melletted is jó az élet és szereted.
2016. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Te aztán fordítva ülsz a lovon...

Marhára unalmasak vagytok már, komolyan minden második "férfi" ilyen nyafogó, hisztis királylány? Mi lenne, ha az önsajnáltatás helyett elgondolkodnál magadon?

Nem tetszik az életed és egy senkinek érzed magad? Jó, szíved joga. Csak attól, hogy itt hisztizel meg leírod, hogy más jobb, te még ugyanolyan szerencsétlen hisztigép maradsz. Csak hát cselekedni fárasztó. Neked meg a tej is megalszik a szádban.

A nő veled van? Akkor? Becsüld meg, örülj neki - és változtass, mert ha az én barátom jönne ilyenekkel, máris ex lenne belőle.

És te komolyan életszerűnek éreznéd, hogy azzal indít, hogy az exéről dicsekszik és elmondja, hogy mennyivel jobb nálad...? Hát akkor dugj a seggedbe egy kovászos uborkát. :D

2016. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez engem is érdekel.

Csak mert kíváncsi vagyok,hogy amikor összejöttek akkor is "sztár" volt-e már a szóban forgó játékos?

2016. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is inkább fordítsd meg a dolgot. A lány veled van, nem pedig az exével. Ezek szerint jobb pasi vagy :P


Csak pozitívan! :)

2016. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Blade Bone ***** válasza:
80%
Attól nem lesz ő nagyobb ember, hogy sok a pénze, de még jobb társ sem.. Lehet neked most az ő élete csupa cukormáznak tűnik, de ki tudja milyen romlott volt belül, hiszen valamiért szakítottak, vagy lehet éppenséggel, hogy soha nem is voltak együtt igazán.. Akárhogyis legyen, te valamit jobban tudsz, valami olyan dolgot amit az a srác még pénzen se tud megvenni.. A saját életed meg csak is akkor nem ér annyit, ha nem tudod élvezni a léted, ha nem okoz örömet semmi, de még ez sem a világ vége.
2016. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valamiért mégis veled van és nem az exével. Ez neked nem elég?
2016. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
A szitu adott, ha nagyon érdekelnek a miértek, akkor azon gondolkodj el, hogy mi több van benned mint egy válogatott focistában, ne pedig azon forogj miért vagy kevesebb. Kellemes ismerkedést önmagaddal ;) 29/f
2016. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!