Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam ilyen nyomorultul? Egy senki vagyok az exhez képest?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg, hogy a barátnőm exe egy válogatott focista. Oké, a magyar foci szar. A focisták is szarok, semmit nem érnek. De akkor is..híres fickó, a havi fizetése szinte több, mint nekem az éves. Ő Mallorcara vitte a barátnőmet nyaralni, én örülök, ha Hajdúszoboszlóra eltudunk menni. Neki többet ér az autója, mint az egész életem. Neki Dzsudzsák Balázs a legjobb haverja, nekem meg a kutyám. Míg ő Telkiben nyomja, mert készül az EB-re addig én gyk-ázok.

Sose voltam még ennyire padlón, egy senkinek érzem magam. Én világ barma még büszkén mutogattam a nyavajás kupaimat, amit diák olompián nyertem 8.ban, miközben az exe az ország egyik legjobb csapatában játszik. Fel nem tudom fogni mit akarhat ezek után tőlem..nekem még kocsim sincs.

Legjobban most a barátnőmre haragszok.5 hónapja vagyunk együtt és még csak nem is tőle tudom, hogy kivel volt 2 évig együtt. Szerintem ő sose mondta volna el. Azt mondja, hogy én sokkal többet érek nála, velem sokkal bolodgabb.

Nem vagyok egy rinyagép (tudom, ezt most nehéz elhinni) és önbizalomhiányos se (ezt meg főleg), de mit adhatnék én neki, mikor a volt palija mellett olyan élete volt, mint egy hercegnőnek? Nekem meg hónap közepén már azon kell agyalnom, hogy mit egyek, hogy 5-én meg vegyem a bérletemet, hogy el tudjak menni a minimálbéres munkahelyemre. Egy ilyen lánynak én sosem leszek elég, de szakítsak vele? Nagyon szeretem. Kevés ideje vagyunk együtt, de mégis elhittem, hogy ő az igazi. Nem is tudom már nélküle elképzelni a napjaimat.


2016. márc. 15. 11:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát én másképp látom, minta többiek. könnyű mondani, h yolo van meg carpe diem, kit érdekel az ex.


Megértem a kérdezőt és egyetértek.


Az a csaj most még különbnek lát téged, így a kezdetben a lila ködben, aztán jönnek a hétköznapok és bizony önkéntelenül is össze fog vetni az exével és nem biztos, h tetszeni fog neki Hajdúszoboszló Mallorca után. Lehet hiányozni fog neki, h akkor pörgésben élt, ismert emberekkel találkozhatott, szép helyeken pihentek, költötték a pénzt.


amit én tanácsolnék, az, h hagyd, maradj a csaj mellett,amíg ő akarja, de ne lepődj meg, ha egyik napról a másikra bejelnti, h vége. Valószínűleg egy kis kaland leszel neki, de utána valószínű, h az exéhez hasonló kaliberű pasit keres majd, hiszen ebbe szokott bele.


Én is ellaknék egy lepukkant albérletben, ha úgy alakulna, de amint lehet, váltanék jobbra.


32N

2016. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%

...vagy még jobb példa a sátorozás...izgi a nomád élet, de csak rövid ideig...utána boldogan térünk vissza a kényelmes lakásunkba, ahol gombnyomásra folyik a meleg víz a falból, mos a mosógép, puha az ágy, tisztaság van.


szóval ne tervezz vele komolyna, fogd fel úgy, h ez csak egy kis kaland neked is. Ha több lesz belőle, szuper, ha nem, hát ennyi jutott.

2016. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
#11, 12: Attól függ, milyen a kapcsolatuk. Ha még csak most kezdődött és inkább kaland jellegű, akkor igaz lehet, amit írsz. De ha mélyebb szerelem van köztük, akkor már nem. Illetve még azért nem jó így nézni a dolgokat, mert ha így néz mindent, akkor eleve rossz szájízzel fog hozzáállni mindenhez. Egy Hajdúszoboszló is lehet élvezetesebb mint Mallorca, ha jókedvű, vicces, jófej társaságod van. De ha a párod folyton azon görcsöl, hogy ez nem tud téged Mallorcára vinni, akkor megette a fene az egészet, úgy nem fogjátok jól érezni magatokat.
2016. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt azért nem mondta el a csaj, mert nem akarta hogy így érezd magad. Ha nem volt boldog a pasival, akkor nem számít a pénz, hihetetlen, de vannak még ilyen lányok. Minek generálod magadnak feleslegesen a problémát?
2016. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!