Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újramelegített kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újramelegített kapcsolat működhet?

Figyelt kérdés

Össze akarok jönni az egyik exemmel, aki pár hónappal a kapcsolat kezdete után megcsalt. Szakítottam vele, de ő folyamatosan vissza akarta könyörögni magát. Megszakította az összes pasi ismerősével a kapcsolatot, de én összejöttem egy másik lánnyal. Vele másfél év után szakítottam. Utána voltak kisebb futó kapcsolataim.


Most visszavettem ismerősnek azt, aki megcsalt, és még mindig vissza akar jönni hozzám. Nagyon teper, és szerintem még én is érzek iránta valamit.


A barátaim szerint rossz választás, mert idegileg instabil, gyógyszerezte magát régebben. De én szeretem, és úgy gondolom meg tudnék neki bocsájtani, hisz ő sem beszél más pasikkal, csak velem.


De kissé tartok attól, hogy újra megcsalna. Ti mit gondoltok?


2016. márc. 16. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg.. Bár néha lemonitoroznám, "just to be sure".
2016. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 4. éve élek egy "újramelegített" kapcsolatban.

Akkor működhet, ha igazából nem volt indokolt a szakítás, vagy az azt előidéző okok megszűntek.

Mondjuk ha valaki megcsak, nem mennék vissza hozzá. Ha szeretett, és mégis mással d*gott, az már rég halott ügy.

2016. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki csalfa az is marad !
2016. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az újrakezdésnek csak akkor van értelme, ha olyan külső körülmények miatt szakított amit akkor nem tudtak áthidalni. Munkahely,távkapcsolat,utazás,stb

Egy szándékos megcsalás utáni újrakezdésnek semmi értelmét nem látom, mert nem lesz harmonikus, kiegyensúlyozott kapcsolat, ideig-óráig működhet, de csak időpocsékolás.

38F

2016. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint nem. De ettől még van akinek összejöhet. Viszont megcsalás után teljesen felesleges. Úgyis újra meg fog csalni előbb vagy utóbb. Az ilyenek nem változnak meg.
2016. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár hónapja még azt hittem működhet. De ugyanazok a problémák fognak előjönni, mint korábban.
2016. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!