Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal összevesztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összevesztünk a pénz miatt. Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A párommal egyetemisták vagyunk és albérletben lakunk, én elég sokat dolgozom tanulás mellett. Ő sem a tanulással sem a munkával nem foglalkozik túl sokat, mondván a szülei úgy is támogatnak minket szóval megélünk valahogy. A baj csak az hogy amit a szüleitől kapunk pénzt azt mindig elkölti valamire, én meg fizetem az albit, meg a kaját, szinte úgy érzem hogy elpárolog a pénzem. Próbáltam vele megbeszélni hogy kezdjen el ő is dolgozni, felezzük el a fizetésünket a felét rakjuk a közösbe, meg azt is amit a szüleitől kapunk, ebből tartsuk fel magunkat, a maradék meg megmaradna amit arra költünk amire akarunk. Szerintem ez korrekt, de szerinte meg csak hisztizek. :( Szerintetek igazam van?

23/L


2016. márc. 16. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-esnek nagyon igaza van !
2016. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, amit a szüleitől kap, azt elkölti, és nem látsz belőle semmit, szóval te tartod el a pasit. Az ilyenek később sem fognak normálisan dolgozni, jobb lenne, ha nem terveznél vele komoly kapcsolatot.
2016. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

pasid el van tévedve.

helyedben szépen elköltöznék külön, jobban járnál: kisebb kecó, kevesebb rezsi, kevesebb kaja, ő meg éljen meg anyuci pénzéből

2016. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Hagyd ott a francba, nehogy már egy ilyen privilégiumos, elkényeztetett, lusta idiótára pazarold az egyetemista éveidet, meg a pénzedet.
2016. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már most dobd ki legalább az albérletből és ne tervezz hosszútávra vele, hacsak nem olyan férjre vágysz, aki tétlenül elnézi, ahogy te túlórázol, hogy eltartsd a gyerekeket, és azt mondja, mi a probléma, neked úgyis van pénzed...
2016. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sok jót szerintem sem várhatsz egy ilyen embertől a jövőben, de valamiért biztos mellette vagy, szóval azt neked kell tudnod, kívánsz-e vele együtt élni a továbbiakban. A helyedben megmondanám, hogy igazságtalan a felállás, úgyhogy mostantól állja a maga részét mindenki, a maradékkal pedig mindketten tehettek belátásotok szerint. Mondjuk a kaja dolga ennél nehezebb kérdés, és ha már be kéne vezetni a külön polcot a hűtőben... ott már én elgondolkoznék, hogy tényleg van-e értelme tovább csinálni. A barátod egy éretlen pióca, és ami azt illeti, aki eltartatja magát a se**ét vakargatva, az a szememben nem is férfi...
2016. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!