Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Miért érezhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Miért érezhetek néha igy?

Figyelt kérdés

A párommal már 6 éve vagyunk együtt. Nagyon jó most a kapcsolatunk, néha mégis fura érzéseim vannak.

A kapcsolat jó ideig tökéletes volt. Később én elkényelmesedtem, nem tettem eleget a kapcsolatért, úgy éreztem, hogy soha nem veszithetem el, szerettem, de nem igazán mutattam ezt ki. Persze, tudom igy utólag már én is, hogy ez mekkora őrültség volt, de fontos volt ezt is leirnom, hogy reálisabban lehessen átlátni a dolgokat. Ő teljesen oda volt értem, bármit megtett volna értem. Az idő igy telt, lassan megváltozott a kapcsolatunk, mert nem változtam, megismerkedett mással miközben velem volt és elkezdett iránta érezni is valamit, igy szakitott. Hatalmas pofont kaptam, nem tudtam felfogni, nem akartam elengedni, megigértem, hogy megváltozok stb. de nem akarta elhinni. 1 hétig ilyen se veled, de se nélküled nem jó ,,kapcsolatunk,, volt, ő szeretett volna barát maradni, én vissza akartam szerezni... Amikor feladtam és elfogadtam a döntését, és csak annyit akartam, hogy boldog legyen, ha nélkülem, hát nélkülem, én rontottam el.. Ekkor meg ő nem engedett elmenni. Később találkoztunk.. Az első napok nehezek voltak, aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz, mintha visszajöttek volna az érzések, sirva váltunk el egymástól. Aztán megszakitotta a 3. személlyel a kapcsolatot(nem is találkoztak még, csak neten ismerkedtek ekkor) és megpróbáltuk újra a kapcsolatunkat. Azóta tökéletes, én is észbe kaptam, megváltoztam teljesen,rajta is látom, hogy szeret. Olyan, akár a legelején, komoly közös terveink vannak, nem tudjuk egymás nélkül elképzelni stb.

Mégis néha félek, hogy meggondolja magát és másra fog vágyni majd. Meg amikor együtt voltunk, akkor nem észleltem, nem gondoltam, hogy ismerkedik másokkal, amig velem volt kapcsolatban, de kiderült, hogy nem is egy személlyel flörtölgetett, elmondása szerint azért, hogy megkapja azt amit tőlem nem kapott és ez teljesen jogos. Csak jobb lett volna, ha akkor teszi, amikor már nincs velem és kicsit félek, hogy mi van, ha most is velem van, de közben mással lehet flörtöl? Tényleg nagyon jó a kapcsolatunk, nincs okom ezt feltételezni. Látom, hogy nagyon szeret, én is megadok már neki mindent. Hülye vagyok, hogy ilyenek eszembe jutnak igaz?


2016. márc. 16. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem te kellenél neki, nem jött volna vissza. Csak továbbra is figyelj rá, ha fontos neked.
2016. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. Ha nem akarna velem lenni, akkor kiléphetett volna és most nem lennénk együtt.

Azt a hibát meg soha nem követném el még egyszer,nem is értem mi volt velem akkor. Ő is mondta, hogy nem is gondolta, hogy ekkorát tudok változni. Nagyon szeretem őt.

2016. márc. 16. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egyszer már megtette, hogy kapcsolaton belül másokkal ismerkedett, akkor újra meg fogja tenni. Az most teljesen lényegtelen, hogy miért történt. Az lett volna a tisztességes, ha nem kap meg tőled valamit, nem boldog stb stb, akkor véget vet a kapcsolatnak, ha nem tudjátok megoldani.

Szerintem egy szakítás olyan törést okoz a kapcsolatban, ami már soha nem lesz olyan mint korábban volt. De ez a ti életetek, ti döntöttétek el, hogy újra megpróbáljátok. Az, hogy visszament hozzád jelentheti azt is hogy esélyt akar adni a dolognak, meg azt is, hogy megszokásból tette. Az idő majd eldönti.

Ha ez velem történt volna, én úgy érezném nem tudnék benne megbízni azok után, hogy másokkal ismerkedett miközben még együtt voltunk.

2016. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a bajom kicsit, hogy párhuzamosan ismerkedett, miközben még velem is együtt volt.

Ez az egész nem most történt, és lehet, hogy ez ritka,de tényleg azt érzem,hogy nálunk a szakitás erősitett a kapcsolaton. Tökéletesen működik, mintha ő is és én is rájöttünk volna, hogy mennyire szeretjük egymást és nem menne külön. Az, hogy csak megszokásból lenne velem kizártnak tartom, nem hinném,hogy akkor ennyire szerelmesnek látnám. A kapcsolatunk sem lapos egyáltalán. Okot sem ad semmire, ami miatt bármire gyanakodnom kellene. Fogalmam sincs miért is gondolkodok ilyeneken. Ha az embernek nincs problémája, akkor bonyolit ő magának..

2016. márc. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!