Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, álmok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, álmok vagy barátnő?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Ő 27 én 26. 1 éve végeztem az egyetemmel, azóta dolgozom gépészmérnökként. Mindig is célom volt, hogy kimenjek Németországra pár évre (3-5) (jól beszélek németül és angolul) szakmai és élettapasztalatot szerezni, illetve pénzt gyűjteni. Ő eddig nem volt ellene, viszont fél éve talált egy jó munkahelyet, ami ugyan nem fizet sokat, de jó a társaság és maga a munka is. Azóta hallani sem akar Németországról. Az én jelenlegi munkahelyem viszont nem jó, nem érzem jól magam, sok túlóra, amit nem fizetnek ki, befásult társaság, túl van hajtva mindenki. Illetve emellett úgy érzem, hogy a barátnőm elszállt picit. Velem egyre kevésbé hajlandó eljárni, viszont az összes céges bulin ott van. Ha beszélgetünk akkor is inkább róla szól minden, amit én mondok nem hallja meg, ő viszont meséli a végtelen céges sztorikat, amikkel nem igazán tudok azonosulni. Úgy érzem, ha itthon maradok nem fogom tudni megvalósítani az álmaimat, és egyre inkább boldogtalanabb vagyok. Nem tudom, mit tegyek.

2016. márc. 17. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Szar lesz amit mondok, de ha folyamatos mártiromkodásra adod a fejed, csak széterodálod a kapcsolatodat, mígnem eléred azt a pontot, hogy bűntudat nélkül lépsz le.

Felesleges megvárni, a gondolat már megérett benned.

Inkább neked kéne megértened őt és a jelenlegi boldogságát,a miből nem szakíthatod ki jó szándékkal.

Egyszerűen nincs más megoldás, szünetet kell tartanotok.

2016. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a munkát.

Könnyen eshetsz két szék közül a pad alá.

Ne mondj le erről a lehetőségről a barátnőd bulizós munkahelye miatt. Én nem tenném a helyedben. Ráadásul a kapcsolatotok is lazult.


42N

2016. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nőként mondom neked, hogy az álmaid válaszd, főleg ha ilyen régiek és ilyen kiköltözős kaliberűek! Örökre bánni fogod ha nem próbálod ki, senkiért sem érdemes feladni a vágyaid. Természetesen azt nem várhatod el, hogy ő kemenjen veled ha nem akar.

Azt természetesnek látom, hogy most picit úgy látszik neki szárnyal felfelé az élete, ezért ő jobban középpontba kerül. Egy bizobnyos ideig és bizonyos mértékben ez nem gond.

2016. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

almok

neked legyen jo

2016. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

en onzo vagyok es mindig csak magamra gondolok (elsosorban, aztan jonnek csak a szeretteim)

szoval en azt mondom ALMOK!


a mai vilagban olyan konnyu az utazas, a kapcsolattartas, nem ugy mint 100 eve amikor meg 2 hetig tartott lovaskocsival kijutni az osztrak hatarra vagy irtal egy levelet amit a posta 5 nap alatt kezbesitett


repulo, vonat, email, telefon, skype, amit akarsz, vagyis egy kapcsolatot fent lehet tartani ideig oraig, ha olyan nagyon nehezen megy a szakitas akkor csinalhatjatok hogy nezegetitek egymast meg vagy fel/egy evig a videon, de te is erzed, hogy ennek elobb utobb vagy vege lesz es te lehet hogy megtalalod a szamitasaidat es almaid valora valnak (kint), vagy otthon maradsz es akkor tutti befasulsz, a lanyt is megutalod es talan addigra Nemetorszag is feledesbe merul, es orokre ot fogod okolni a rossz dontesed miatt...


Szoval INDULAAAAAAAAS ;)

2016. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Munka!
2016. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az álmokat!!!


Ha ez a nő az álmod, akkor őt. De a leírás alapján nem így van, csak megerősítést vársz.

Ne add fel a tervedet, mert örökre bánni fogod!

2016. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!