Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszelyt rejthet esetleg az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszelyt rejthet esetleg az, hogy az elettarsam diakkori szeretoje talalkozna a parommal?

Figyelt kérdés
15 evvel ezelott,egyetemistakent,a paromnak volt egy baratnoje ( 2 evig).Utana ismertem meg en a parom,akivel 2 gyermekunk van.A volt baratno a varosunkban fog tartozkodni par napot,es felhivta a paromat, h erre lesz latogatoban.Szerintetek esetleg a lanynak hatso szandeka is lenne? Nagyon jol tudja,h mar csaladunk van,es gyerekek. A parom azt mondta,h hetvegen a csalad az elso es majd felhivja a lanyt.Nekem ez a lany nagyon furcsanak tunik, 40 eves no, nincs kapcsolata,es csaladja. Epp ha egy volt szereto kerul elo a multbol, mire gondolhat vajon? Szerintetek?

2016. márc. 17. 09:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ennek krvnak nincs tartása, minek hívogatja fel a volt szeretőit?? Fazs kell neki, viszket p1nája?
2016. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
A no erkezik a varosunkba, es a parom szerintem csak emberi mivoltabol telefonalna neki, ha mar a no rairt es felkereste. En bizom a paromban,de furcsa a no viselkedese.
2016. márc. 17. 09:59
 3/27 anonim ***** válasza:
A ferfiakban nincs emberi mivolt .... Ha hivja azert teszi meg bejön neki
2016. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

Te is menj el a talalkozora. Ha korrekt a ferjed, akkor orul neki, h mesz. Ezt mondd meg a ferjednek, h Te is mesz.

Szerintem ez a leegyszerubb megoldas.

En biztos jol megfenyegetnem a csajt negyszemkozt 1-2 testi fenyitessel is, aminek nincs nyoma, de faj. Nekem elborulna az agyam, h talalkozik egy exszel. Az en baratom nem talalkozna exszel. Sot nem is tudjak a szamat az exei.

N

2016. márc. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Vegulis mindegy hogy talalkoznak vagy nem... A lenyeg ami rossz , h akar talalkozni egy masik növel ... Ez mar önmagaban gáz.... Szamomra itt mar akar pontot is lehet tenni a kapcsolatra. Hogy talalkozik vagy nem az mar mellekes....

Ha vele most nem is talalkozik , majd fog massal elöbb utobb

A kapcsolatotok ellaposodott ....

2016. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
15 évente egyszer van a városban. Nagy gond nem lehet maximum dugnak egyet. Ne legyél magadnak való. Egytől nem lesz semmi bajod. De szerintem csak beszélgetnek, kivel mi lett 15 év alatt.
2016. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha hozzátok hívnátok a csajt? Ha tényleg egy kellemes emlékként tekint a férjedre, akkor szívesen elmegy, sőt, még talán te is megnyugszol. Ha hátsó szándékai vannak, akkor lemondja. Azért jelezd a fèrjednek, hogy mèrlegeljen, mik a lehetőségei a jövőben egy rossz döntés miatt. Ha szeret téged, jót röhögtök, ha beüt a gebasz, akkor meg nem kellett hozzá az ex.
2016. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

En az utolsoval ertek egyet. Nem igazan ertem minek feltekenykedni. Valamiert vege lett annak a kapcsolatnak. Normalis emberek meg nem tagadjak le ha valakivel egykor kapcsolatban voltak, plane ha bekeben valtak el.

A mi eskuvonkon pl ott volt a ferjem exe, valamint nekem ket exem is a jelenlegi kapcsolataval. Sot iden nyaron a ferjem exenek az eskuvojen voltunk. Szoval mi tartjuk a kapcsolatot azokkal az exeinkkel akivel valamiert szetvaltak az utjaink, de baratkent valtunk el. Igaz kozuluk sincs mindenkinek kapcsolata, de feltekenyek sem vagyunk.

2016. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nikici, koszonom a valaszod, es a segitseged. A tegnap este amikor a parom elmondta, hogy ki kereste meg a fb- on ( ahova egy evben egyszer lep be), akkor meglepodtem,h mit akarhat ez a no, tobb ismerossel is felvehetne a kapcsolatot,miert pont a parom erdekli,elso reakciom valoban az volt, es m o ndta,hogy hivjuk meg a not hozzank, nezze meg a gyerekeket, beselgessunk el.A parom azt mondta, hogy elhivhatjuk, de minek egyaltalan vele talalkozni...intelligens modon szeretnem en is ezt megoldani,es ahogyan te is irtad, ha megbukik a kapcsolat ennyin, akkor most bukjon meg. 2. regi egyetemista evek emlekere en sem zarnam ki h osszeuljunk ezzel a novel. Viszont tenyleg csak az volt az erdekes, hogy ennyi ido utan, tudvan, h csaladot alkotunk privatban ir a paromnak, hetvegen talan elvarta volna, h a parom pattan es talalkozik vele, viszont a parom oszintesege jol esett, el is titkolhatta volna az egeszet, sot meg titokban is talalkozhatott volna vele, ugy hogy en az egeszrol semmit sem tudok. Felelmetes valahol ez az egesz emberi kapcsolat szinapszisa....
2016. márc. 17. 13:34
 10/27 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo: azert lett vege anno a parkapcsolatnak,mert a lany sikerorientalt volt tulsagosan, a parom pedig inkabb a noies noket es a csaladcentrikusokat szereti...az a kapcsolat a parom reszerol inkabb epult nemisegre...utana talalkoztunk mi, es szepen elindult a kis eletunk, akkor meg ki gondolta,, h egy csalad leszunk,,,,ennek a nonek azota sincs csaladja, az interneten is o kereste meg a paromat,nem a parom ot, talan azt gondolja,h a parom kaphato meg erre-arra, es valoban nem ertem az ilyen noket,,,,,megfontolt nonek gondolom magam, es sokmindent belefektettem ebbe a kapcsolatba, nem vagyok szep, de ertekesnek tartom magam. Ha erdemesnek tart a parom, akkor tudja mit kell tennie. Csak bizom benne,, ha balul sul el, akkor meg kellett ezt most tapasztalnom....
2016. márc. 17. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!