Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarja a ferfiakat, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a ferfiakat, ha egy no mas a szules utan?

Figyelt kérdés
Nem igazan tudom magam elfogadni azota.Bezarkoztam.Nem tudok mar ugy tekinteni magamra,mint egy olyan nore akit elvezetbol kenyeztetnek.Nem lett mas az alakom,nem lettem tagabb(sot inkabb azota szukebb es fajdalmasabb a szex) de kinezetre valahogy mashogyan nezek ki odalent.Nem is a gatseb miatt,az nem latszik.Csak mashogy,nem ugy,mint elotte.Anyukasnak gondolom magam.
2016. márc. 18. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Menj orvodhoz, szülés utáni depressziód is lehet...
2016. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depresszios,boldognak erzem magam.Csak a szexualitas es intimitas nem megy,nem tudom elengedni magam es felszabadult lenni
2016. márc. 18. 10:39
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%

A tévhittel ellentétben nemcsak az a depresszió, amikor emós módjára magadba fordulsz a szoba legsötétebb sarkában és a világpusztulásról szóló dalokat hallgatod...

A testkép zavar kialakulása egy intő jel. Menj el a nyomorult orvoshoz, amíg nem lesz súlyosabb a baj!

2016. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h en vagyok az egyetlen anyuka aki nem erzi magat topformaban gyerekvallalas utan es maskent tekint magara.
2016. márc. 18. 10:46
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%

Én sem hiszem, hogy csak egyetlen anyuka élte át a történelemben, ezen sárgolyón a szülés utáni depressziót. -.-


Ha amúgy nincs gond a testeddel, de te bajosnak érzed, az testképzavar. A tiniknek is szokott ilyen lenni, de rendszeres szexuális élettel és pozitív visszacsatolással ez elmúlhat idővel. Ha nem akkor az már orvosi eset. Ha nem tudsz ezen túllépni akkor nincs mese, szaksegítséget kell kérni.


Mellesleg anyámnál is ez volt az első jel, a mély depresszió előtt. Csak nem foglalkoztunk vele. Csak akkor amikor már mart mindenkit a környezetében.

2016. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
En nem veszekszek emiatt senkivel,a ferjemet sem utasitom el szexualisan...de talan igen jolesne,ha dicserne es biztositana rola h meg mindig szexinek,kivanatosnak tart.O ezeket nem teszi,mert nem is gondolja h mashogy erzem magam,mint elotte.Gyenge utalasokat tettem ra,de nyiltan nem merek vele errol beszelni annyira bezarkoztam.Valahogy meltatlannak erzem magam arra h igy lehessen ram tekinteni
2016. márc. 18. 11:07
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha képes vagy beismerni, hogy bezárkóztál és beszélni sem tudsz a problémáidról a PÁRODDAL... Akkor ne győzködj itt minket, hogy biztos nem vagy depressziós... Menj szépen orvoshoz..
2016. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak azok a nők váljanak szülőkké, akik előtte teljes Harmóniában vannak önmagukkal. Ha eddig nem sikerült, akkor keresd ezeket az utakat és CSAK olyan emberekkel beszélj, akik téged így elfogadnak.
2016. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elotte nem volt problemam,meg tudtam elni a szexualitast.
2016. márc. 18. 11:32
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolso igy eleg nahy badarsagot irsz,hiszen egy no anyava valasahoz at kell.esnie a terhessegen,szulesen ami igencsak sok dolgot atfordit egy noben,ami elotte mashogy volt.A szules utani allapotnak semmi koze az elotte valo gyerekmentes allapothoz.Igy eleg nagy butasag amit irsz,hiszen hanyan vannak h elotte semmi bajuk,el tudjak fogadni magukat,szexinek erzik magukat utana meg nem.Es ebben a felallasban kb senki nem vallalna gyereket.
2016. márc. 18. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!