Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarja a ferfiakat, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a ferfiakat, ha egy no mas a szules utan?

Figyelt kérdés
Nem igazan tudom magam elfogadni azota.Bezarkoztam.Nem tudok mar ugy tekinteni magamra,mint egy olyan nore akit elvezetbol kenyeztetnek.Nem lett mas az alakom,nem lettem tagabb(sot inkabb azota szukebb es fajdalmasabb a szex) de kinezetre valahogy mashogyan nezek ki odalent.Nem is a gatseb miatt,az nem latszik.Csak mashogy,nem ugy,mint elotte.Anyukasnak gondolom magam.
2016. márc. 18. 10:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

miért a férfiakat kérdezed hogy mit szólnak hozzád? nem az a fontos hogy te mit szólsz a férfiakhoz?


ráadásul ide 90%ban fiatal, nem apa vagy gyerekes nővel sosem szexelő ír, mit szólnának mégis.


én szülés után 2 évvel voltam a legjobb formában :) rengeteg ajánlatot és elismerést besepertem a környezetemtől. igaz odafigyeltem az étkezésemre és a rendszeres mozgásra ez jót tett mentálisan is, kivirultam.

2016. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!