Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagy el a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy el a férjem?

Figyelt kérdés
16éve vagyunk együtt ő35 én 32 van egy nagyfiunk 13éves mind sokaknál nálunk is beütött 7év után a krízis .volt egy szép osztálytársa megtalálta.de persze csak barátok.na ja.hát én is megkerestem egy régi ismeröst.az enyém kiderült az ővé nem.1 évet voltunk külön .majd újból összejöttünk .5éve megint ugyanazzal a lánnyal csalt meg ,vagy most legalább kiderült.persze fifti fifti .a férjem szerint rá egy évre szülte neki egy csodaszép kislányt.házat vettünk .majd tavaj még egy kisfiút ...munkamániás lett 31napból 60-at dolgozik soha nem segített szinte semmiben.fél év után már mosolyra sem tudtam bírni .nem is beszéltünk.aztán tavaj novemberben megtetszett a szomszèd.tudtam h nem lehet semmi köztünk.fiatalabb is meghát mégis 3gyerekes anyuka vok .meglátott a férjem minket jókedvűen beszélgetni.itt a forduló.azóta egyfolytában féltékeny mindenre ès mindenkire.nem ver .de állandóan elmond mindennek.ha mondom neki h hanyagolt csak az a válasz h ő értünk dolgozik.leblokkolok és képtelen vagyok válaszolni v mondani is valamit.már azt is kitalálta h a lány nem az ővé .stb..ha azt mondom váljunk el akkor nincs kitartásom .de ha menteni akarom akkor végtelenül megalázó .csakhogy bizonyítsak .ha olyan rossznak tart akkor miért nem hagy el?

#válás #megcsalás #Felnőtt párkapcsolat .
2016. márc. 18. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért te sem hagyod el. Mert hülyék vagytok és szerettek látványosan szenvedni.
2016. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Mert baromi kényelmes neki ez a helyzet. A férfiak többsége képtelen kilépni még a rossz házasságból is, mert akkor magukról kellene gondoskodniuk, gyerektartást kéne fizetni, stb. stb. Hát mennyivel egyszerűbb megmaradni a vacak házasságban, félrejárogatni, a háta mögött és a szemében is kikiáltani az asszonyt hibásnak, önmagát felmenteni... és minden meg van oldva, szépen le lehet így élni egy életet. Már ha hagyod...

A válások túlnyomó többségét a nők kezdeményezik.

2016. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
34%
sztem a kényelem miatt.van hova hazamenni egy tiszta házba,fözöl rá,mosol rá egy biztos pont vagy .bár benne van a pakliba hogy mégis szeret elvégre csinált még két gyereket,féltékeny de lehet hogy önző neki jár hogy maga módján boldogan éljen,de neked nem... ezt neked kell eldöntened,hogy milyen.
2016. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
77%
ha úgy érzed elkell hagynod válj el ne szenvedj egy ilyen miatt
2016. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyiken sem vagytok jobbak:)

Ugyanazért nem hagy el, amiért te sem hagyod el... Ilyen egyszerű

2016. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen végtelenül önző baja csak neki van.nekem nem lehet.persze visszaköltöztünk a régi lakásunkba a szomszéd miatt.egyszer már lettem a házhoz h külön menjünk.de 2 óra sem telt el már itt volt korholni .az a típus kiteszed az ajtón visszajön az ablakon .
2016. márc. 18. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ez mese. Nyilván neked is van beleszólásod, hogy visszaengeded-e vagy sem. Innentől kezdve nincs miről beszélni.
2016. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mondjuk növessz gerincet és hagyd ott?
2016. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a sok zagyvaság,amit összehordtál,számomra csak annyit mutat,hogy nem vagytok túl okosak...

Miért nem hagy el??? B+! Hagyd el te,ha annyira akarod és akkor fekhetsz a szomszéd alá!

Üldögéltek a langyos fo,sban,mert az sokkal jobb. Mutogattok egymásra,mint két óvodás!

Hihetetlen,hogy ilyen kevés ésszel is megélnek emberek!

2016. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit itt sokan nagyon negatívak vagytok!!!tisztelet a kivételnek....de nagyon sokan vagyunk még ezzel a problémával,hogy uralkodik,és lelki terrorban tartják a nejüket.sokkal több a nárcisztikus férfi mint gondolnánk.én is egy ilyennel voltam....fél évembe telt,nagyon nehéz volt de elküldtem a szülői házamból.mindenkinek aki ilyen problémában szenved üzenem h kitartás és utána csak előre!!!Az élet csodálatos nem kell félni és a langyos fosban ülni.ez a mondat nagyon sziven ütött,de sajnos igazz volt!
2016. máj. 30. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!