Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátnőm megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm megcsal?

Figyelt kérdés
A szituáció a következő: pár hete kezdődött hogy egy sráccal hetente többször találkozik, és fbra töltenek fel közös képet amin a srác ölelgeti, meg puszilgatja az arcát. Kommentbe meg azt irkálják hogy imádlak, meg jó nap volt veled, állapotnak meg beírja hogy boldognak érzi magát stb. Mikor kérdőre vontam hogy ez mégis micsoda, azt válaszolta nekem hogy csak egy jó barátja és egyáltalán nem érdekli őt mint pasi mert nem jön be neki. Meg hogy soha nem csalna meg, hanem inkább szakítana ha valami baj lenne, és velem érzi magát igazán boldognak. Néha van velük egy 3. lány is, de az esetek felében csak kettesbe vannak délutánonként több órára. Most én bonyolítom túl és tényleg csak barátok, vagy pedig ennyire nyíltan csinálják? Egyébként a srác több csajjal is tölt fel képet naponta, de egyedül csak az én barátnőmet puszilja, meg ölelgeti.
2016. márc. 18. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell aggódnod. Úgy tűnik, hogy a barátnőd korrekten és nyíltan kezeli a dolgot, ami jó. Én őszintén nem hiszem, hogy ennyire pofátlanul az arcodba hazudna. Ha a kapcsolatotok amúgy jó, nem látsz mostanában változásokat, jól megvagytok, akkor szerintem minden oké. Ha ennek ellenére aggódsz, fáj vagy zavar, akkor se kezdd el vádolni, ne veszekedj és ne kezdj el nyomozni utána, hanem egyszerűen mondd el, hogy érzel, és kérj megerősítést tőle.
2016. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Kezdj el te is ölelgetni/puszilgatni más lányokat. Bakker de rüheĺem mikor ilyen van. Kvázi megaláz téged, csak mesélem. Én ilyen boldognak érzi magát simán rákontráznám, hogy "szinglinek érzi magát". 29/f
2016. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
#2: ez gyerekes, passzív-agresszív és ártó viselkedés. Nem megsértődni és megtorolni kell, hanem megbeszélni és megoldani a problémát. Attól még, hogy te ezt megalázónak érzed, nem biztos, hogy ő annak gondolja. És nem is kell annak lennie. Csak a te önbizalomhiányodat mutatja az, amikor ilyen kritikusan reagálsz.
2016. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi szabadideje van miért nem veled tölti? Friss barátság amúgy? Mert ha friss akkor a srác tuti nem barátkozni akar. Anno en is elhajtottam egy "jaj dehát csak barátkozni akar" srácot és később bevallotta a lány, hogy ő is tudta h a srác csak csapta a szelet. Én résen lennék!
2016. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Kommentbe meg azt irkálják hogy imádlak, meg jó nap volt veled, állapotnak meg beírja hogy boldognak érzi magát stb"


Mi ez, valami szex utáni FB levezetés? Szerintem megcsal...

2016. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hétvégente tudunk csak találkozni, hétköznap ezért találkozik másokkal.
2016. márc. 18. 15:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt velem találkozott azelőtt már hónapokkal ismerte a srácot. A srácnak bejön a barátnőm, de ő meg azt állítja mint pasi nem mozgat meg benne semmit, csak jó a személyisége és ezért barátnak tekinti.
2016. márc. 18. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

"azt állítja mint pasi nem mozgat meg benne semmit"


Csak a farkát mozgatja meg benne kicsit a "barát"...

2016. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Jó hogy árnyaltad kérdező. Így már másabb a helyzet, de még lehet kellemetlen. Kedves 3-as nekem úgy jött le a kérdésből hogy van egy kapcsolat amibe "pár hete kezdődött" egy 3. személy, nem is tudom.... közreműködése ? Ha a lányban lenne egy csepp jóérzés, nem posztolgatna ilyeneket a facebookon. Az önértékelésem, köszönöm szépen rendben van. Mindenesetre megnézném milyen hiszti lenne itt fordított esetben.
2016. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed őszinte hozzád, akkor kizárólag a Te értékrendeden áll vagy bukik a kapcsolatotok. Mondjuk ez valami távkapcsolat lehet, mert csak hétvégente tudtok személyesen találkozni és a másik srác valószínűleg azért van a képben,mert Te nem lehetsz ott.

Ha Te úgy érzed, hogy ez a helyzet számodra elfogadhatatlan, akkor ezt közölheted vele, de nem várhatod el, hogy tekintettel legyen rá. Ha jót akarsz magadnak, akkor nem fogod eltiltani semmitől, nem próbálod kisajátítani, hagyod hogy élje az életét amikor nem tudtok együtt lenni, de amikor van lehetőség akkor nem fogadsz el semmilyen kifogást. Ezt következetesen betartod, akkor működhet a dolog.

38F

2016. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!