Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutya-macska kapcsolat?

Figyelt kérdés

De szó szerint. 2 hónapjaismertem meg a srácot,nagy kutyarajongó, két kutyája van. Én a kutyákat soha nem szerettem, taszítanak, félek tőlük, és undorodom is. Kérek mindenkit, ne ezt a részét boncoljátok, soha nem fogoom őket megszeretni, max eltűrni. Cicás vagyok, mindig is a macskákat imádtam. Nekem egy macskám van, szerencsére ő a macskákat is nagyon szereti. A gond csak az, hogy én nem tudok partner lenni olyan programokban, mint kutyás összejövetelek ( jár ilyenekre is), a kutyáival való játék, stb. Persze, elviselem őket, de csak muszájból. soha nem kínoznék állatot, és még egyszer mondom, a kérdésem a kapcsolat jellegéről szól. Megváltoztatni nem tudom az érzéseimet, egy kutya belőlem undort és ellenszenvet vált ki.

Hosszú távon, aki járt már hasonló cipőben, ez mennyire befolyásolja a kapcsolatot? Jól kijövünk, minden rendben, egyedül az zavar, hogy én ezekhez a kutyás dologhoz nem tudok asszisztálni. Azt mondta, persze jobb lenne, ha én is szeretném őket, de ha ez van, hát ez van.


2016. márc. 18. 23:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy én 21/L ő, 23/F.
2016. márc. 18. 23:22
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Sok esélyt nem látok.

Én pl nagy kutyás vagyok és macskaszőr-allergiás.

Sztem hagyd a dolgot a fenébe.

2016. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ennyi miatt azért nem hagyom..meg mondom, szerencsémre ő a macskákért is odáig van. Az tényleg gond lenne, ha nem szeretné őket.

Inkább tapasztalatokat szeretnék, aki járt már hasonló cipőben, bár nem tudom, sok ilyen van e itt.

2016. márc. 18. 23:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Olyan nő eleve ki van csukva akinek az állata bármilyen szinten meghatározhatja a kapcsolatomat vele.


Pontosan a hosszútávú dolgok miatt írom, de már rövid távon is kibírhatatlan sok nő a sok kis kutyuval meg cicuval.

2016. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kutyás vagyok. Van egy Pitbullom. Soha mé válnék meg tőle,meg ha ő nem lessz,akkor lessz másik. Nekem az életem része. Néha hobibol más Bull tipusú kutyát is oktatok.

Ha költözöm a párommal a kutya jön velem,szerencsére imádja őis.

Ugyhogy ha tényleg ilyen nagy kutyás ,valoszínű ha költöznétek a kutyák is mennének. Gondolom a Te cicád is. Ugyhogy ha enyire nem szereted a kutyákat,ne legyél vele. Mert ha öszeköltöztök akkor pl ha ő melozik neked kell a kutyákat etetni,sétáltatni...

2016. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

5-os vslaszolonak igaza van. Egyszeruen nem tudsz hogy osszekoltozni vele. Illetve a teljes zugehort el kell fogadnod vele egyutt. Szoval eleve halalra itelt egy konoly kapcsolat vele.

N

2016. márc. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért undorodsz tőlük? Nem lehet, hogy valami gyerekkori trauma miatt? Mert ha azért, akkor lehet, érdemes lenne megpróbálni kezelni. Nyilván nem kell szeretned a kutyákat, de ha ilyen erős érzelmeket vált ki, talán valami ilyesmi van a dolog mögött. Akkor meg érdemes lenne kezelni már csak a magad érdekében is :). És ezt most ne vedd bántásnak vagy ilyesmi.

Pl. én a macskákért nem vagyok oda, ez pedig visszavezethető gyerekkori traumákra. Bár szerencsére belőlem nem vált ki ilyen heves reakciókat, de magamtól sosem vennék cicát. Viszont a barátom macskás, én viszont borzasztó kutyás vagyok, ő meg őket nem szívleli annyira. De mivel ilyen heves reakciót egyikünkben sem vált ki, ezért nincs gond, ha összeköltözünk, lesz mindkettő.

A te esetedben viszont más... Azzal,ugyan semmi baj nincs, ha kutyás programokra nem mész, de mi lesz összeköltözésnél? Oké, hogy elviseled, de meddig? Meg hogyan? És ha neki fontos, hogy a kutya a lakásban legyen? Én ezeket első randin mindig le szoktam fektetni, mert ha valakinek nem tetszik, akkor nem is randizom vele többet, mert nem tudnánk együtt élni.

Tudom, hogy nem ebben kértél tanácsot, de talán tényleg megérni egy próbát, hogy elmenj vele pszichológushoz, ha még nem tetted. Neked is jobb lenne. Mert egyébként, ha ő ennyire szereti a kutyákat, te meg ennyire nem, akkor hosszútávon ez megmérgezheti a kapcsolatotokat, nem is kicsit.

2016. márc. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy megoldod ezt a te kutyafóbiádat - akár pszichológus segítségével is -, vagy jobb ha különváltok.
2016. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem fóbiám van! Olvasni kéne...nem szeretem őket!

Ez ugyanolyan, mintha valakit azért küldenétek pszichológushoz, mert pl teszem azt nem szereti a lekváros palacsintát...

na mindegy amíg működik a dolog addig működik.

2016. márc. 19. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!