Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság a legjobb baráttal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság a legjobb baráttal? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 18 éves, és a legjobb barátom egy 23 éves srác. Már kicsi korunk óta ismerjük egymást, de soha nem volt köztünk semmi barátságon kívül. Nem is vagyok szerelmes belé, most épp nincs barátom, de nemrég ért véget egy 1 éves kapcsolatom. Amikor elképzelem a jövőm, mindig úgy látom magam, hogy a legjobb barátom a férjem, és tényleg nem is tudnék elképzelni senki mást magam mellé. Erre biztos kicsi az esély, hogy mi összeházasodunk, csak érdekel, hogy ismertek-e olyat akivel már megtörtént ez. :)
2010. ápr. 3. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.Mondjuk ha x idő alatt nem lett köztetek semmi akkor nem hinném,hogy sok esély van rá.Kezdeményezni kellene..akkor csak kiderül,hogy lehet-e belőle valami.
2010. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egyszer minden kiderül... Köszi ;)
2010. ápr. 7. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!