Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőm elhagyott az exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm elhagyott az exe miatt már jártak 2x nem ment, otthagyta egy csajért. Vajon összejöhet nekik 3x-ra? Meg megtudtam h az exem mellett udvarolgat más lányoknak is. Most mit tegyek? Amúgy nem hallgat senkire.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
az egész kérdés zavaros nemértem h mit kérdezel:S
2010. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Barátnőm elhagyott az exe miatt már jártak 2x nem ment, otthagyta egy csajért. Vajon összejöhet nekik 3x-ra? Meg megtudtam h az exe a barátnőm mellett udvarolgat más lányoknak is. Most mit tegyek? Amúgy nem hallgat senkire.
2010. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
ja bocsi így világos, hogy mármint (most már a te exed a csaj mivel otthagyott téged a volt barátjáért) a fiú(akiért otthagyott) udvarolgat más lánynak is amit te megtudtál és nem tudod mit tegyél. Az exbarátnőd nem hallgat senkire sem.
2010. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre válaszom, nem jöhet össze harmadszorra, mivel a srác nem a jellem bajnoka, de az exbarátnőd erre idővel rájön és majd újra kopogtat nálad. Remélem nem fogadod vissza, mert az exbarátnőd sem egy jellem.


26/F

2010. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem fogadnám vissza. Egyébként az ő dolga, hányszor akar pofára esni anélkül, hogy tanulna belőle.
2010. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

az ex-em a csaj igen ott hagyott az ő exéért akivel 2x voltak együtt 1x nem voltak elég érettek állítólag

2x meg csaj miatt hagyta ott. 1. szerelem neki és nem tudja túltenni magát rajta. Így most megpróbálták 3x is. közbe én megtudtam h udvarolgat egy másik csajnak akinek azt hazudta h nincs barátnője aztán a végén kiderült h mégis van és letiltotta a csajt msn-ről. szerintetek mennyi az esélye a sikerre 3xrra?

istenem...szerelmes vagyok és védeni akarom

2010. ápr. 3. 23:30
 7/11 anonim ***** válasza:
felejtsd el.az ilyen nő nem érdemli meg h védjed.ne legyél már veráb.akkor ezek szerint vissza is fogadnád ezek után?
2010. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem bűn, hogy szerelmes az exébe, legfeljebb hülyeség.
2010. ápr. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nekem igazából rá lenne szükségem csak nem akarom neki elküldeni a naplózott beszélgetést neki de én érzem h nagyon csúnyán pofára lesz ejtve rövid időn belül mert én is pasi vagyok és ismerem a pasikat.
2010. ápr. 4. 07:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha másoknak nem hiszi el, hadd tapasztalja meg maga.
2010. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!