Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megoldani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megoldani a problémákat, érdemes még egyáltalán próbálkozni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban a szokásosnál is több a konfliktus, persze én is hibás vagyok, nem hárítom a felelősséget.

Már egyre kevésbé tudom mit akarok, egyik felem maradna, mert szeretem, másik felem pedig továbblépne.

Az utóbbi időben többször is "szakított" velem, aztán pár óra múlva visszafogadott. Ezeket a pillanatnyi dühében csinálta, beismerte, de én ezeket a pillanatokat nehezen viselem, főleg ha mindennek elhord közben.


Aki volt már hasonló helyzetben hogyan oldotta meg?

23F



2016. márc. 22. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresni kell mást is. A bizalmam ezzel elhatszotta volna végleg.
2016. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég nehéz így tanácsot adni, hogy arról semmilyen infot nem adták, h miken veszekedtek.

Csak ilyen általános dolgokat lehet mondani: ha szeretitek egymást akkor teljes őszinteséggel kell megnyilvánulni, le kell vetkőzni az önérzetet, bocsánatot kérni etc.

2016. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ~OnLány~ ***** válasza:

Szerintem nem voltak súlyos okokból adódó veszekedések,csak a dühkitörést nem mindegy,hogyan kezeli az ember.

Megnyugtatlak,hogy régen mi is ugyanígy "játszadoztunk" a másik érzelmeivel és állandóan olyan értelmetlen dolgok hagyták el a szánkat,hogy mi magunk sem hittük el,hogy kimondtuk.


Én nem mondom azt,hogy szakíts vele,mi a barátommal attól még komolyan szerettük egymást,elnézve ezeket a szórakozásokat és vitákat.Szó szerint kinőttük már ezeket a viselkedéseket.

Ha szereted és hajlandó vagy elnézni még neki ezeket,vagy rámutatni kicsit a hibáira és megbeszélni vele,akkor talán ő is elhagyja majd ezeket a rossz "szokásokat". :)

2016. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy ezek a nagy kitörések sokszor a semmiből jönnek, és pont rajtam vezeti le a feszültségét, aki a legjobban támogatja. Legutóbbi "szakításkor" nem úgy alakult a napja ahogy szerette volna és én aznap voltam minden. Mondjuk egyikünk sem egyszerű eset, ezt elismerem, de én azért még nem játszottam el hasonlót vele.
2016. márc. 22. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszéltetek erről? Mármint arról, hogy hogyan kezeli a mindennapi stresszt? No meg arról, hogy ez neked mennyire rosszul esik?
2016. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére a beszéddel nincs gond, mindent megbeszélünk egymással, nincs az, hogy ezt most nem merem felhozni vagy ilyesmi, de valahogy a gyakorlatban mégsem megy a dolog sokszor.
2016. márc. 22. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindent megbeszéltetek, de nem képes változni, akkor nem tudsz mit tenni.
2016. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ~OnLány~ ***** válasza:
Mindig azt bántjuk meg,aki e legközelebb áll hozzánk és akit a legjobban szeretünk.Sajnos.
2016. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!