Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek unfair a barátnoje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek unfair a barátnojevel szenben egy olyan barátommal tartani a kapcsolatot, ahol a srác egy buliban le akart smárolni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem dugtok, akkor nem az. Szerintem rajtad kívül jópár csajt le akart már smárolni életében, az nem szerelmi ígéret, csak egy smárolás.
2016. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem.fogtok smárolni meg hasonlókat akkor nem.
2016. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ÉS MÉG VAN OLYAN CSAJ AKI EZEN ELGONDOLKODIK!!!


Ááááh, nagyon tisztellek. Rettentő kevés ilyen lány van szerintem. Vagy csak én ismerek rossz embereket. Mondjuk azt hiszem nagyon kiábrándultam a lányokból, akikkel azt hittem "jóban vagyok" mindig hátba szúrtak, vagy csak egyszerűen nem lehet velük beszélgetni... Éppen ezért már már csak fiúbarátaim vannak, kivétel a legjobb barátnőm, vele 8 éve töretlenül egymáshoz vagyunk nőve. :)


Amiért ugye fiúbarátaim vannak, volt pár hasonló szituációban részem. A legtöbb fiú, akivel haveri szinten vagytok, lefeküdne veled, ha te akarnád. Nem esik beléd, meg nem is erre hajt, de ha úgy lenne, akkor simán... Lányok általában csak akkor ha vannak komolyabb érzéseik. ( már aki, khmm )

Van egy lányhaverom, aki inkább már barát, de nem vagyunk szoros kapcsolatban. Az ő barátja osztálytársam volt, és az én házibulimon ismerkedtek meg. Jóban voltunk nagyon, de amióta együtt voltak nem tartottuk nagyon a kapcsolatot, a csajjal meg végképp alig ismertük egymást. Random összetalálkoztunk egy este, és 6-7 órát dumáltunk, lelkiztünk, válságban volt a kapcsolatuk. Hát azt a féltékenységet... A csaj ugye megcsalta a srácot, és persze, a srácban volt némi elkeseredettség, plusz az alkohol... Nem nyomult rám, de voltak azért pillanatok.

Szerintem ha két embernek jó a kapcsolata, akkor ezt meg tudják beszélni. Mármint ezt a baráti részére értem, én megmondtam a srácnak, hogy figyelj, öcsisajt, nagyon bírlak, és sírhatsz a vállamon, de azért érted, na. A lány szabja meg a határt, MINDIG. Szóval ha neked nincsenek gyengéd érzelmeid a srác felé, akkor teljesen fair. Ez az ő kettejük bizalmi kérdése... Maga a felfogás rossz, ez szerintem a mai társadalom hibája, de nem kezdek el filozofálgatni mert már így is brutálisan régóta rizsázok, a lényeg hogy

- tényleg hatalmas respect hogy ez benned felmerült

- NEM, nem unfair

- nem csak te vagy a dologban, persze, neked kell az okosabbnak lenni, mert a fiúk azok fiúk :D

- egy buliban ezt azt kell hogy mondjam "belefér" mármint nem egy csók, hanem egy vágy felszínre törése, az alkohol csodákra képes. Ha mondjuk egy parkban történt volna, akkor azt mondanám hogy háááát kkkííííínos, lehet hogy valaki többet érez...

- azért beszéld meg a sráccal szerintem hogy ez mégis mi a retek volt, biztos értékelni fogja, hogy figyelsz rá - már ha ápoltok olyan jó kapcsolatot

- ha mégegyszer megtörténik akkor már nem lesz fair, MUSZÁJ távolságot tartanod

- azért vedd figyelembe hogy ha ez veled megtörtént akkor valszeg mással is akar majd a srác, ergo nem cseszel tönkre egy kapcsolatot ezzel, nem rajtad múlik kettejük kapcsolata.


Hű. Napi kisregény pipa.


19/L

2016. márc. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VirágésBence ***** válasza:
Nem, gondolom nem te vagy az egyetlen akivel így viselkedik és ha te nem hagyod akkor nincs jelentősége.
2016. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!