Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nektek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek ez mennyire lenne idegesítő?

Figyelt kérdés

Mindent meg szoktunk beszélni, így sokszor szegényt teljesen elárasztom a saját magam bizonytalanságával, hogy nem szeretem, amilyen vagyok stb. Meg hogy miért jár velem, hogy szerethet mégis?

Tudom, hogy ez nagyon elrontja az egészet, mégsem tudom elnyomni. Nem tudom, mit csináljak.


2015. dec. 7. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Falra mászom az ilyen labilis nőktől. Engem idegesítene.
2015. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Egy energia vámpír vagy.És sokáig nem fogja bírni a palid bizonygatni hogy Te nem olyan vagy amit állítasz. Bele fog fáradni hogy arról győzködjön hogy az érzelmei irántad erősek.Sürgősen vegyél visszább a dumádból.Sajnáltatod magad?
2015. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Engem kb. másfél perc alatt kiakasztanál ezekkel a "biztos nem szeretsz", "biztos utálsz", "valld be, hogy csúnya vagyok", "nem is tetszek neked" típusú idióta dumákkal.
2015. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem idegesítő de még egyszer szerintem nem jönnék össze ilyen lánnyal. Volt két barátnőm és mindegyik úgy hagyott el, hogy ő nem elég jó nekem. Az utolsó nem jött el velem nyaralni nehogy azt higgyem hogy csak azért van velem, szinte soha nem fogadott el semmit. Ne legyél kishitű. Ha azt mondja, hogy szeret akkor tényleg szeret. És ha bármi van, beszéljétek meg de ne csak ezt, hanem mindent.
2015. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:
92%
Inkább tudjak minden bajáról,minthogy elfojtsa.
2015. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek opened-del, szerintem is úgy a legjobb mindkét félnek.
2015. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!