Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan olyan nagy bűnt követtem el? Ti is haragudnátok?

Figyelt kérdés

Barátom sofőr, legtöbbször csak a hétvégéket töltjük együtt.

Hétközben 1-1 percet beszélünk telón, és mivel nekem korlátlanok az sms-ek így én írogatok neki.

Minden nap, leírom,hogy általában mit csinálok, mennyire szeretem, épp mi történt velem.

Aztán ma délutánra rengeteg tanulni valóm volt, voltam kurzuson is, kb 4kor írtam neki utoljára,hogy megyek.

Aztán gondoltam nem írok, mert nagyon rossz idő lett, hózápor, nehezen jöttünk haza is. Mivel vezetés közben szokta megnézni a telóját, nem akartam elvenni a figyelmét, és tudtam,hogy kb 10-11 fele úgyis tudunk beszélni is.

Aztán tanultam, az előbb megírtam neki,hogy miért nem akartam írni, mennyire várom hogy majd tudjon felhívni ha beér az országba stb stb teljesen jóindulattal.

Ő meg bevágta a durcát,hogy én nem vagyok képes írni neki, kitudja mit csináltam, és már biztos nem is érdekel engem.

Hiába mondtam neki mi volt.

Most tényleg akkora baj ez? Bocsánatot kellene kérnem?19L


2016. márc. 23. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy kéne. Egy hisztis kislány a barátod.
2016. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tulreagálta. Majd lenyugszik.

N24

2016. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
hát nem te irányítod a kapcsolatot...habár irányítani nem kell, de ennyire alárendeled magad? te tudod
2016. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Remélem ...

Általában tényleg sokat írok neki, mikor mi történt stb, holott ő nem tud, csak max 1-2t egy héten.

És most se volt semmi rossz szándékom, csak tényleg nem akartam elvenni a figyelmét sem, és semmi érdekes nem volt, itt ültem és tanultam. Nem értem,komolyan.

2016. márc. 23. 22:17
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Miből gondolod,hogy alárendelném magam? Szerintem egyáltalán nem.
2016. márc. 23. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha fuvaroznék, és ilyen párom lenne. Büntetném. Reggelig. :D nincs veled baj. 29/f
2016. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hiszti.
2016. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez annyira vicces :)

Komolyan mondom, én olyan lazának érzem magam az átlagemberhez képest, mint egy jamaicai lottómilliomos.

Miért parázik ennyire folyton mindenki?

2016. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!