Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nyugtassam meg a baratomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugtassam meg a baratomat?

Figyelt kérdés

Parszor egyuttvoltunk a baratommal, viszont neki nem volt tartos merevedese. Engem bem zavart a dolog, de szerettem volna megbeszelni. O elutasitott, es azota nem akarja, hogy egyutt aludjunk. Minden bena kifogassal jon. Mit tehetnek? Beszelni nem tud errol, ugy latom, eroltetni nem akarom, es ha sokaig elfogadom igy a helyzetet, akkor megszokas lesz es elhidegulunk. Mit tennetek a helyemben?


A baratomnak keves az onbizalma, a munkaba menekul es nagyon kritikus magaval szemben.

24 l, 26 f.


2016. márc. 24. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Úgy tűnik ezzel nagyon megsértetted a "férfiasságát, zokon vette, és durcizik mint egy kisgyerek. Az már eleve nem jó ha vannak tabuk egy kapcsolatban, de ha ezen te túl tudsz jutni, akkor egyszerűen csak ne hozd szóba és majd megenyhül.
2016. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy egy aktus vagy kettő után nem volt neki tartós merevedése... Az gáz, ha a behatolásig sem megy, de oka van. Lehet, hogy nagyok az elvárásaid vele szemben, nem? Ha egy menet után idő kell neki, akkor legyél vele türelmes, viszont ha folyton előjön a probléma, abból csak feszültség lesz, ami miatt megintcsak gáz lesz a merevedéssel.

Nem lehet, hogy nagyon rányomultál a témára?

2016. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Haromszor voltunk egyutt, behatolas meg ment, menetkozben mult el a merevedese, nem tudom, hogy miert. Azutan nagyon zarkozott lett, es ra egy hetre hoztam fel a temat, megkerdeztem, hogy ez volt-e az oka (amugy minden rendben volt koztunk). Azt mondta, nem. Aztan tobbet nem beszeltunk errol. Csak nem alszik velem.
2016. márc. 24. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor türelem! De ne adjátok fel, mert ha megmarad ez a feszkó köztetek, szerelem ide vagy oda, nem lesz hosszú életű a dolog.
2016. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fog ez menni... ha ennyire elkerüli a témát: a problémát is, meg a szexet is, akkor mikor fog ez változni, meg mitől???

Rohadt egy érzés - én (60+F) most találkoztam vele először, de semennyire se vigasztalt, hogy szerencsére eddig nem.

26 évesen én csak orvoshoz irányítanám, - néha nagyon egyszerű megoldás van illetve nagyon veszélyes dolgokat rejthet, szóval a lelki kínon túl sem vicces ez egyáltalán.


Finoman, és határozottan mondd neki, hogy nem szeretnéd kihagyni a közös éjszakákat a kapcsolatból, függetlenül attól, hogy miként telik,hátha rászánja magát - aztán meg ne erőltess semmit.

2016. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:

Csak el kell érned, hogy legyenek együtt töltött éjszakák, mert valóban a nélkül hova is megy az egész.

Ha meg sikerül, akkor ne kezdeményezz semmit, ha meg mégis alakul valami te intézd el őt, bárhogy, de a behatolás szóba se jöjjön.


Lassan, lassan ha inkább lelki okai vannak, majd elmúlnak.

ennek meg az a veszélye, hogy "rászokik2, szóval itt inkább neked kell bíznod benne.

2016. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!