Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy egy vita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy vita után mintha "féltél" volna a párodtól?

Figyelt kérdés
Az most teljesen mindegy, hogy min kaptunk össze, de az a lényeg, hogy a vége szex lett...hogy fogalmazzak? Kicsit hevesebb vitánk volt, kapott tőlem egy pofont is (kijárt neki) aztán az a tipikus, hogy megcsókolt és lefogta a kezem...ellenkeztem is olyan 10 percig, mert tényleg nem akartam meg még sosem láttam így a barátom. Nem mondom, hogy azért adtam be a derekam a végén, hogy ne legyen belőle "erőszak", de ott volt bennem a félsz. Egyáltalán nem ilyen ember, de ez most durva volt...meg azt sem mondom, hogy olyan rossz lett volna a szex így, de kicsit félelmetes volt. 24l 35f Nektek volt már hasonló?

2016. márc. 25. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már a viták előtt félek tőle, pedig a lányzó alacsonyabb nálam...
2016. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Amíg nem bánt, nem emeli rád a kezét és nem szorítja a kezedet, addig nincs gond.

Én mit meg nem adnék egy ilyen veszekedés utáni rögtön szexért...:)

2016. márc. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez egy ilyen felmelegített kapcsolat már..eddig nem volt szinte semmi gond, csak most lett. Az előzőnek többnyire azért is lett vége, mert volt ilyen kézszorítós ügy meg stb..mindegy, nem lényeg. Csak erről a kézszorításról jutott eszembe, de azt azért most is csinálta...szerintem ha úgy van, akkor nem szabadultam volna..:D (amúgy tényleg ne vegyétek vér komolyan, hogy milyen agresszív emberrel élek együtt meg ilyenek, csak így hülyén jön ki)
2016. márc. 25. 00:30
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
ez egy vadállat,menekülj:XD
2016. márc. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj. Mi nem voltunk ott. Ezt neked kell érezni. És neked kell azt is eldönteni hogy ez jó volt neked, vagy inkább már mondhatni rossz.


Én személy szerint ilyet mint te, még sosem éreztem a párommal kapcs, de lehet nem is szeretnék (le is kopogom). Nem tudom milyen érzés lehet, nem is tudom eldönteni, hogy ez jó vagy rossz érzés-e.


Mivel sok hasznosat nem tudok nyilatkozni így, azért próbálok puhatolózni a témában amit felvetettél. Én speciel szeretem azt, ha a párom kicsit "erőszakosabb" és bedurvul szex közben, ilyenkor mehet a hajtépés-nyakfogás-pofon-popócsapkodás-harapás stb. Ez se fér már bele mindenkinek, én élvezem. De az a "félsz" hogy úristen mivan ha ezt komolyan csinálja és ha nem engedném, kitörne belőle az állat és nekemesne... Na azt én nem szivesen élném át és abszolút negatív élmény lenne. Ha ilyen történne, én elbeszélgetnék a párommal erről, mielőtt esetleg tényleg elfajulnának a dolgok. Ha nem megy a változtatás és továbbra is ilyen maradna mindig, akkor búcsút intenék. Nem tudnék így szeretkezni (sem) vele, mert inkább azon paráznék, hogy mivan ha egyszer ellentmondok és bedurvul... Érted.

2016. márc. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
74%
pofozkodni kapcsolatban, mert megérdemelte???? Minek vagy olyan kapcsolatban, ahol vki szted "megérdemel" akár egy pofont is?
2016. márc. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Uuuu egyszer kapnék pofont a baratnomtol :D olyan ideg elkapna hogy muszáj lenne szettornom valamit :D amugy jó feszültség levezető a szex... De én pl olyankor félek ha civakodunk aztán se szó se beszéd másik szoba még minden aztán elalszok na olyankor félek vajon nem folyt még vagy ilyesmi :D amugy szeretjük egymást és nagy dolgokon még nem vitaztunk de remélem nem nagyon fogunk.
2016. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
45%

Persze, te megpofozhatod és utána még te félsz tőle.....

Az már nem erőszak, ha megengeded. Ráadásul, ha nem is olyan, akkor miért kell félni tőle? Nem értelek egyébként. Ha megütött volna, akkor megértem, de így, elég érdekesen gondolkodtok. Akár ő is félhetne tőled. Nekem volt egy hasonló szitu, megpofozott a csaj, aztán meg mikor újra ütni akart, lefogtam a kezét, utána meg kitalálta, hogy erőszakoskodtam vele, azért gondolkodjatok már el egy kicsit. Persze megértem, hogy a nők ilyen szempontból kicsit parázósabbak, de ő azért félt tőlem, mert eddigi barátai mindig ilyenkor verték meg, de az már ilyenkor nem számít, hogy én nem tettem meg. Eldöntötte magában, hogy így lesz, az már mindegy, hogy megtörtént-e.

2016. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy az most teljesen mindegy, hogy miért kapta...maradjunk annyiban, hogy ugyanebben az esetben te is ezt tetted volna...nem szeretnék róla beszélni.
2016. márc. 25. 12:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Lefogta a kezed, megcsókolt hát húha... Rendesen felfújod. Én ettől kb. beindulnék.
2016. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!