Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy egy vita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy vita után mintha "féltél" volna a párodtól?

Figyelt kérdés
Az most teljesen mindegy, hogy min kaptunk össze, de az a lényeg, hogy a vége szex lett...hogy fogalmazzak? Kicsit hevesebb vitánk volt, kapott tőlem egy pofont is (kijárt neki) aztán az a tipikus, hogy megcsókolt és lefogta a kezem...ellenkeztem is olyan 10 percig, mert tényleg nem akartam meg még sosem láttam így a barátom. Nem mondom, hogy azért adtam be a derekam a végén, hogy ne legyen belőle "erőszak", de ott volt bennem a félsz. Egyáltalán nem ilyen ember, de ez most durva volt...meg azt sem mondom, hogy olyan rossz lett volna a szex így, de kicsit félelmetes volt. 24l 35f Nektek volt már hasonló?

2016. márc. 25. 00:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
No azért ez így erős túlzás, ahogy leírtam. Annál "durvább" volt.
2016. márc. 25. 12:56
 12/15 Ypszilon1980 ***** válasza:

Minden részletet nyílván nem tudhatunk. Azt akartam csak érzékeltetni, hogy sokszor ilyen helyzetben hajlandóak a nők túlreagálni dolgokat. Most meg majd az jön, hogy megerőszakolt?

De ha tényleg úgy érzed, hogy félsz tőle, akkor ott kell hagyni. Félelemben élni rosszabb, mint egyedül, találsz mást, akit szerethetsz.

2016. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem...csak kifejezetten furcsa volt tőle a durvaság, mert nem ilyen embernek ismerem...ennyi.
2016. márc. 25. 18:53
 14/15 Ypszilon1980 ***** válasza:

Értem, most már akkor körvonalazódik a dolog. Nem tudom mi volt a vita tárgya, de talán nagyon belegázoltál az önérzetébe és kikelt magából. Vannak olyan típusú emberek, akik végtelenül nyugodtak, de egyszer-egyszer azért durván ki tudnak akadni, ilyenkor meg meglepődik az ember, mert ezt az oldalát nem láttuk még.

Most amúgy mi van köztetek? Minden rendben van?

2016. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én végtelenül nyugodt férfiú vagyok(pl ha "birkózunk" "játszunk" sokszor inkább abbahagyom nehogy ártsak neki(már alkatomból kifolyólag is 86 kiló az 170 mellé széles állal nem egy kellemes dolog ha rádpottyan) és ilyen esetben ha lefog az azért van, hogy ne pofozkodj( csók meg azért, hogy ne kelljen hallgatnia tovább). Szerintem nem fog bántani előbb fog az asztalra csapni, esetleg valami használati eszközt összetörni.
2016. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!