Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmileg próbál manipulálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg próbál manipulálni . Ti mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

Majd 1 éves kapcsolatom van, 7 hónapja együtt élünk . Sok sok vitánk volt mar, hol ő , hol én engedtem a végén.

A mostani sztori:

Féléve körülbelül rám irt egy lány, régi jo barátom volt . Beszélgettünk . A párom ettől kiakadt, majd megkért ne beszéljünk . Eleget tettem a kérésének, nem is beszéltem többet vele . Körülbelül 1 hónapig hallgattam, hogy biztos vele vagyok, biztos hozzá indulok stb stb.. Majd ez elmúlt .

Egy hónapja rám irt a volt barátja, hogy a párom írogat neki, küldött róla képeket is. Megbeszéltük, tiszta lappal kezdünk .


A napokban találtam egy gyanús SMS-t a barátnője küldte neki . Beleolvastam a beszélgetésbe, olyanokat beszélgetnek, hogy nem én vagyok az igazi. A párom olyat is irt, hogy ,,jólesett volna ha Viktor ramir , viszont igy, hogy van barátnője nem fogok neki vissza írni ... De olyan nehéz.. Lehet ő az igazi ?" . Ezen kiadtam , de nem szóltam . A veszekedést követően a srácot akit Viktornak hívnak letiltotta, kitörölte a számát stb .


Tegnap megkért, hogy a telefonjára töltsek le egy alkalmazást. Ekkor vettem észre, hogy a hivolistaban szerepel egy ,,Viktoria" nevezetű ember, ékezetek nélkül . Megkérdeztem ki ez ? Mire őigy válaszolt : ,, ő.. Az egyik munkatársam ..." Kérdeztem a vezetéknevét mire ő: ,, ..... Nemtudom a vezetéknevet, nem is ismerősöm Facebookon"

Erre ennyit reagáltam : akkor tuti nem a Viktor igaz ?


Ezen kiakadt, ossze balheztunk , olyanokat vágott a fejemhez, hogy egy senki vagyok a kapcsolatban, csak fel költöztem !!hozzá!! (Közös albérlet, ugyanúgy fizetem ahogy ő is) .

Itt el durrant az agyam, eljöttem otthonról , éjszakás voltam amúgy is .


Este nem beszéltünk , csak rám irt, hogy mikor megyek, mert akkor előtte elmegy otthonról hogy ne találkozzunk .


Reggel felhívott, ennyit mondott : ,,gyere haza kérlek"


Mit tegyek ?? 22/F


2016. márc. 25. 07:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#8: ezt igazán borzalmasan kezeled. Mi ez az oda-vissza vergődés? Előbb szakítasz, aztán egy óra múlva mégis "beszéljük meg", meg mégis szeretjük egymást? Persze tőle is szánalmas a zsarolás.
2016. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Megy az adok kapok....imádom ezeket a Nőket.

Maguktól semmire nem képesek, de reklamálni, kifogásokat tenni, hárítani azt tudnak. Azért tud lelkileg zsarolni, szórakozni Veled, mert hagyod....amíg azt érzi, hogy hatással van Rád nem fog leállni, mert nem az a célja.

Férfiként legyen annyi büszkeséged, ha hozol egy döntést, akkor kitartasz mellette, ha rosszul döntöttél akkor is!!

38F

2016. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez egy hazug, hisztis liba, dobd ki a fenébe, van ettől normálisabb lány. Tipikus, beleköt mindenbe, semmi nem jó neki.
2016. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, nem becsül, nem tisztel, hagyd ott.
2016. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mikor meg akartam beszélni rájöttem hogy Elrontottam . Most ugy viselkedik mintha semmi baj nem lenne, mintha minden rendben lenne .. Valahol könnyedséggel tolt el, hogy idáig jutottunk . Ugy érzem, itt tudnám hagyni. Tudom nagyon Elrontottam, sajnos , viszont azt vettem észre, hogy nem tudok vele normálisan beszélni azota sem .. Valahogy idegesít a jelenléte, felhívott leráztam .. Kedden fogunk vissza menni Nyíregyházára , addig lesz időm gondolkodni .. Ugy érzem nekem nem kell ez az egész .
2016. márc. 25. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!