Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi egyre gyakrabban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi egyre gyakrabban, amikor meglát feltűnően hirtelen mosolyog egyet magában, vagy amikor megyek el, keresi a tekintetemet elköszönésnél, de közben van barátnője, ezt vegyem valaminek, vagy ne is foglalkozzam vele?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem szeretnék tőle semmit, nekem is van kapcsolatom, és a barátnőjét is tiszteletben tartom, csak feltűnt, hogy így viselkedik, ahogyan a kérdésben leírtam, ha ott vagyok. Egy nagyon értelmes férfiről van szó.


26 N


2016. febr. 18. 11:35
 1/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Ne haragudj, de nem igazàn értem. Azt írod, kapcsolatban vagy, nem akarsz tőle semmit. Ő is kapcsolatban van, a baràtnőjét is tiszteled. Akkor mindegy. Vagy mégsem?
2016. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mindegy, igen. De feltűnt, és nem tudom figyelmen kivül hagyni, ugyanis gyakran találkozunk, mivel muszáj.
2016. febr. 18. 11:45
 3/8 Titusztitusz ***** válasza:
Attol függ, hogy mit szeretnél...Ha azt szeretnéd hogy záros határidőn belül megfektessen az ürge, akkor "vedd valaminek", de ha nincs kedved a dologhoz, akkor "ne is foglalkozz vele"...Tied a döntés, a szituáció szerintem adott...
2016. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem foglalkozom vele. Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 18. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak eszébe jutott egy vicc. Velem megesik, és nem is tudok elfolytani egy vigyort :D
2016. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha így van, ha úgy, felejtsd el
2016. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad mosolyog.:-D
2016. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Záros határidőn belül szeretne bejutni a bugyidba. Ezt jelenti. Ha akarsz tőle valamit mosolyogj vissza, ha nem, akkor hagyd figyelmen kívül. ( Amúgy a ,,nagyon értelmes" férfiak tudnak a legnagyobb manipulátorok lenni.)
2016. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!