Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tarthat egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tarthat egy kapcsolat ha már idegesít h hazajön?

Figyelt kérdés
10 hónapos gyermekünk van. 12 órázik december óta de sztem ez akkor sem mentsèg h nem segít itthon. Én csinálok mindent amikor viszont megkérem vmire nem segít. Kivagyok. Persze 1 óra hosszáig képes újságot olvasni. Kijelenti h ő filmet néz. Kimerültem. Idegesít mikor itthon van.
2016. márc. 25. 22:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%

Jó fej vagy ecsém ! Dolgozz te annyit és utánna vágj vidám pofákat.Nem vagytok piskóták,értetek melóznak,de le se szarjátok.Képes olvasni,ez aztán a tragédia.Igazad van,még ennyi se járjon neki,dögöljön bele.

Szar a robot mi ? Neki is ! Mikor vállalja az ember a bulit,ezt is kalkulálja bele !

2016. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noren1989 ***** válasza:
64%

A, addig, mig nem találsz egy másik fickót.

B, elég sokáig, ha megtanultok egymással kommunikálni.

26/F

2016. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Eric Griffin ***** válasza:
79%
Haza jön, itthon van szóhaszánaltból az jön, hogy te otthon tartózkodsz. Ő 12 órázik és mekkora szemét, hogy szeretnr kikapcsolni utána pár órára.
2016. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha így teszed fel a kérdést, akkor máris mínuszban vagytok.

Ha egyikőtök sem látja be, hogy kicsit máshogy is lehetne gondolkodni, illetve téged idegesít ha otthon van, akkor miért kérdés a kérdés?

(A szeretet fel szokta tölteni az átlagembert)

2016. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Jaj egyem a szivetek. Szegény férfiak. Én viszamentem dolgozni amikor a lányom egy éves lett. 13 14órákat dolgoztam és miután hazamentem ugyanúgy nekiáltam mindennek. Meg ugye ott volt a gyerek. Mégse haltam bele,meg soha nem panaszkodtam!

Attol h dolgozik a gyerek még az övé is. Milessz ha az anya is visszamegy dolgozni? A gyerek nem kap vacsorát v nem fürdik...

Egy gyerek mellett se olyan könnyű ahogy a pasik töbsége gondolja.

Beszélj vele! Amikor ő meg hazajön enni jelentsd ki h nem föztél mert a gyerekkel voltál.

N24

2016. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%

Meglehetősen önző vagy! 12 órázás után, azért gondolkozz már el.


Nekem ugyan nincs gyerekem még.

De az én párom is nagyon sokat túlórázik, sokszor szintén 12 órákat, én is dolgozom, de én 8 órát, mikor haza megyek, még nyilván van otthon teendőm. De mikor a párom haza ér, meg sem fordul a fejemben, hogy bármire is megkérjem, max. nagyon apróságra, de azt is csak ritkán, olyankor leülök mellé, vagy vacsora közben, beszélgetünk. Mert látom rajta, hogy fáradt. Én is az vagyok, de minden percet imádok vele tölteni, még hulla fáradtan is!

2016. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%

Edd is a szívünket.Nem kell a duma a tízen sok órákkal...Láttam én már ilyen munka hőséket,aztán mikor oda kellett volna magukat tenni a melóban,kidőltek pár óra alatt.Ezeket a rossz dumákat,akár a fiataloknál a licitelés: én 5,én 6,én meg 7 liter bort ittam meg,meg pálinkát.Bas.tak annyit inni,kidőltek hamar.

Nem kell itt a púder gyerekek.A munka hősei,az...

2016. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

#5


Nem mindenki szüleik Sztahanovnak.


Amúgy jó élete lehet a barátodnak is. 12 óra robot, utána hazajön és kerülgetheti a lángcsóvákat amit sárkányként köpsz rá.

2016. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

#5 egyetértek.

Ez már nem kapcsolat, ez már csak vegetálás. Te otthon gürcölsz a gyerekkel, a "párod" meg csak dolgozik.Mikor hazajön már nincs ideje a gyereknevelésre és gondolom veled se foglalkozik túl sokat.

Szerintem nem sok értelme van így.. hogyha a gyerek ebben nő fel téves meglátásai lesznek a kapcsolatról és ő is ugyanígy fog vegetálni a leendő párja mellett.. gondold meg a dolgot.

2016. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

#9


Helyes, a párja mondjon fel, irány a segíjkéért és maradjon otthon ő is szép családi életet élni. Végül is 2x22.800 ft + családi pótlék elég normális pénz.

2016. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!