Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tarthat egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tarthat egy kapcsolat ha már idegesít h hazajön?

Figyelt kérdés
10 hónapos gyermekünk van. 12 órázik december óta de sztem ez akkor sem mentsèg h nem segít itthon. Én csinálok mindent amikor viszont megkérem vmire nem segít. Kivagyok. Persze 1 óra hosszáig képes újságot olvasni. Kijelenti h ő filmet néz. Kimerültem. Idegesít mikor itthon van.
2016. márc. 25. 22:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

5ös vagyok

Mindenki magábol és a környezetébő indul ki,ezért még a másikat nem kell meghazutolni.

Én leírtam a helyzetem.

Igen is dolgoztam életemben eleget,meg én gondoltam mivel jár a gyerek és nem nyafogtam.

Ha a sok férfi meg odavan h munka után nem tudok segíteni mert 12óráztam. Akkor maradjon ő othon egyedűl a gyerekkel,probálja ki milyen.

Mert az nem nevelés h közbe játszok a gyerekkel.

2016. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

#11


Jó, de itt a többség veled ellentétben nem észak-koreában lakik.

2016. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom Te ott laksz! 😚
2016. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

#13


Látom nem felsővezetőként gürcölsz 14 órában...

2016. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#10 nem mondtam hogy ne dolgozzon.. de ez így nem jó, konkrétan nincs élete. nekem meg mindegy amúgy mindenki úgy rontja el az életét ahogy akarja.. ha vegetálni akar hát tegye azt, nem szólok bele csak felhívtam rá a figyelmét..
2016. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%

Ezekkel a dolgokkal csak az a baj, hogy a kedves házisárkányok alábecsülik a férjüket, és rettenetesen túlbecsülik magukat. Javasolnám a cserét, de abba a családok nagy része belerokkanna, és a feleség akkor sem látná be a hibáját, és azért is a férfit okolná. Ezért mondom minden fiúnak, hogy soha ne nősüljön meg. A nőknek semmi sem elég.

Ismerek ilyen családokat. Szegény feleség egész nap féjszbúúúkozik, gyakorizik, és sajnáltatja magát. Szegénynek annyira jó dolga van, hogy van ideje szennylapokat olvasni, és elhiszi magáról, hogy milyen rossz neki.

A pénz az kell neki, még több is, de dolgozni azt nem szeretne érte.

2016. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16os neked is van időd

Hál isten nem felsővezetöként...😉

2016. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%

Nőtípusok kérdése.

Anyukám is sokszor 10 órázott, 2 éves koromig egyedül nevelt, de mikor késő este hazajött mindig megcsinálta, amit szükségesnek talált. Megfőzött, takarítgatott, velem is foglalkozott. Eléggé talpraesett a mai napig.


Ezzel ellentétben barátnőmnek semmi dolga otthon, mivel a szüleivel él, mégis mikor hazaér melóból meg van halva. 8 órát dolgozik naponta, de amint hazaér alszik és kb. indulás előtt kel fel 1-2 órával, néha hogy legyen ideje akkor zuhanyozni. Nekem ez elég furcsa.


Az sem mindegy milyen munkát végzel, milyen típusú ember vagy, mennyire vagy fáradékony stb... A legfontosabb, hogy szereti/ed-e amit csinálsz. Pl barátomnak rendszeres jellegű alkalmi munkája van és nagyon szereti. 12 óra egy nap, de van, hogy túlórába csúszik át. Onnan hazaérkezve általában még bírja energiával és nem alszik be egyből, nem dől ki azonnal. Viszont volt nyári rendszeres melója, de az annyira úgymond gány volt, hogy utána mindig teljesen kimerült volt, hazaért és bedőlt az ágyba. Úgyhogy semmilyen mértékben nem tudom felmérni a helyzeted és nem tudom, ki lenne a hibás, nekem nincs gyerekem, úgyhogy nem tudom ezt megítélni, de az biztos, ha a kapcsolatotok csak a "csináld, ezt, csináld azt", meg a munkáról szól, akkor nem lesz boldog a jövőben.

2016. márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Meddig tart ez? Nem rég kezdődött, gondolom átmeneti állapot.

Neki is szokni kell, hogy ennyit dolgozik, tényleg nem egyszerű.

Te meg otthon vagy.


Bocs csajok, de itt megnézhetitek, hogy jujj a pasinak, mert ti 10 óra után még a háztartást is viszitek, és gyereket neveltek.

Hahó!?

A kérdezőnek már a gyereknevelés is sok!

Mi lesz, ha elválnak, két év múlva dolgozni IS kell meg takarítani IS?! Ki segít?! Senki!


Kérdező: akkor több segítséget lesz, ha szétmentek? Ne nevettess.


Gondolom kell a pénz.

Fogj meg minden fillért, vezess szigorú költségvetést, hogy kevesebb is elég legyen, és többet lesz otthon.


Basszus, én is 12 óráztam nyáron, míg a férjem állást keresett. Köpjetek le, de csak enni meg aludni volt időm, ugyanis az utazás is elvett egy órát. (Ő mosott, főzött, takarított, gyereket nevelt, mert folyamatosan 12 órás munka mellett nem fér bele!)


A kérdezőnek így több házassága lesz mint Gábor Zsazsának, ha az első gondnál nem a problémát oldja meg, hanem elhagyja.



Kell a pénz-> Sokat dolgozik.

Megoldás-> kevesebb pénzből kell élni.

Jó a turis babaruha, nem kell divatozni, főzzön takarékosan, spóroljon a rezsin, adja el a felesleges cuccokat, stb.

Nem bír a házimunkával: ossza be az idejét! Ugyanis később tényleg ezt IS még kell oldani ÉS dolgozni fog. Akkor mi lesz?


Egyedülálló anyaként könnyebb háztartást vezetni, gyereket nevelni? Nem! De nagyon nem.


Amíg a pasi olvas vagy filmet néz, figyelhet a kicsire, a kérdező meg elmosogat, felsöpör, elrakja a ruhákat. Egy óra alatt megvan.

Nem tudom mit kell ennyit hisztizni.

2016. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19 Igazad van!

Minden feleségnek végig kellene csinálnia azt, amit te végigcsináltál, és akkor talán ők is tudnák értékelni, hogy nem kell dolgozniuk a gyerek mellett, és nem az állandó követelőzés, nyavajgás lenne.

Jó lenne ha a férfiakat visszavennék a munkahelyükre. Akkor leszámolhatna, és csinálhatná a házimunkát, amíg az asszony eltartja őket, majd munka után még rengeteget segítene neki. Aztán amikor sikerült felfognia a sárkánynak, hogy mi a valóság, és a tündérmese között a különbség, a férj visszamehetne dolgozni, rendbe hozhatná a károkat, és élhetnének elégedetten, boldogan. Csak a valóságban a férj nem biztos, hogy találna megfelelő munkát ezután, de ezt a verziót, már leírtam.

2016. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!